Saturday, 18 July 2015
28 September 2021
پاپاراتزی – قسمت شصت‌و‌پنجم

«جان تراولتا و تجاوز به یک ماساژور»

2012 May 10

بهنام‌/ رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«ایرج قادری هم به تاریخ پیوست»

صبح روز یک‌شنبه، 6 مه، «ایرج قادری»، کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و بازیگر سرشناس ایرانی در بیمارستان مهراد در تهران درگذشته است.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

آقای قادری به دلیل عارضه ریوی در بیمارستان بستری بود.

ایرج قادری در سال ۱۳۳۴ و با ایفای نقش در فیلم «چهارراه حوادث» به کارگردانی ساموئل خاچیکیان فعالیت سینمایی خود را آغاز کرد.

او کارگردان فیلم‌هایی هم‌چون محاکمه، آکواریوم، چشمان سیاه، سام و نرگس، شهرت، طوطیا، نابخشوده، می‌خواهم زنده بمانم و پنجه در خاک بوده و «شبکه»، آخرین فیلم او هنوز بر پرده سینماهای ایران به نمایش درنیامده است.

این در حالی است که پسر ایرج قادری در مصاحبه با یکی از رسانه‌های داخل ایران اعلام کرده است: «من به هیچ وجه نمی‌خواستم پدرم به سرعت خاک شود و آن هم در کرج. من این مسئله را پیگری می‌کنم تا عامل این قضیه را بیابم. من به نامادری خود گفته بودم تا بازگشت من از کیش صبر کنند.»

………………………………………….

«جیرانی از هفت جاکن شد»

حاشیه‌های به‌وجود آمده برای تنها برنامه زنده سینمایی در تلویزیون ایران سرانجام این برنامه و کیفیت تحولات آینده آن را در هاله‌ای از ابهام قرار داده‌است.

برنامه تلویزیونی «هفت» با اجرای «فریدون جیرانی» در‌ آستانه سومین سال پخش، با نامه انتقادی جمعی از اهالی رسانه شاهد دور جدیدی از تغییرات است. جدی‌ترین گزینه تغییر این برنامه ناظر بر کادر تهیه‌ و اجرای آن بوده‌است.

رفتن یا نرفتن فریدون جیرانی که هم‌ زمان تهیه‌کنندگی و اجرای این برنامه را برعهده دارد موضوع اصلی طرح شده در بازار شایعات در روزهای اخیر بوده ‌است. در این زمینه ابتدا نام چهره‌هایی چون «محمد خزاعی» و «مسعود فراستی» برای تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه مطرح شد که این گزینه‌ها از سوی مدیر گروه اجتماعی شبکه سوم تلویحن تکذیب شد.

اخیرن نام نادر طالب‌زاده هم به‌عنوان یکی از گزینه‌های جدی اجرای برنامه «هفت» مطرح شده‌ است. گزینه‌ای که به دلیل سابقه اجرای برنامه زنده «راز» از شبکه چهار که در مقطعی توانست نظر مثبت برخی رسانه‌ها را به سمت خود جلب کند، از اقبال بیش‌تری نسبت به گزینه‌های قبلی برخوردار است.

………………………………………….

«صافی: شاهین نجفی را باید از فلانش دار زد»

«صافی گلپایگانی» از مراجع تقلید در قم، حکم ارتداد «شاهین نجفی» خواننده رپ ایرانی را صادر کرد.

این حکم پس از آن صادر شد که این خواننده ایرانی، آهنگی جنجال‌برانگیز با عنوان «نقی» منتشر کرد. منتقدان این آهنگ می‌گویند که در آن به نقی اما دهم شیعیان هتاکی شده است.

در بیانیه یک کمپین مخالف شاهین نجفی آمده است: «از تمامی شیعیان و بلکه همه مسلمانان محب اهل بیت تقاضا داریم در صورتی که به هر نحوی به این فرد مرتد دست رسی دارند او را به سزای اعمالش رسانده و روانه دوزخ ابدی‌اش نمایند.»

شاهین نجفی 31 ساله دورانی از خوانندگان آهنگ‌های زیر زمینی در ایران بود که پس از ممنوع‌الصدا شدن، به کشور آلمان پناهنده شد.

او در آلمان سرپرستی گروهی به نام «اینان» را بر عهده داشت. اوی سپس به گروه «تپش 2012» پیوست. با پیوستن او به این گروه و اجرای شعرهای سیاسی-اجتماعی‌اش، گروه تپش 2012 بیش از پیش مورد استقبال مخاطبان و رسانه‌های فارسی‌زبان قرار گرفته است.

………………………………………….

«کارداشیان طلاق نگرفته به دنبال بچه‌دار شدن است»

«کیم کارداشیان» که هم‌چنان درگیر جدایی از «کریس همفریز» است و به گفته وکیل کیم، کریس تنها به چهره شدن در این مسئله فکر می‌کند، عنوان کرده قرار است پس از جدایی از کریس با «کنی وست» ازدواج کند و بچه داشته باشد.

این در حالی است که برخی از منابع پاپاراتزی اعلام کردند کیم نمی‌خواهد از کنی بچه‌دار شود بلکه می‌خواهد حضانت یک بچه را بپذیرد.

از سویی دیگر کریس همفریز، شوهر فعلی کیم، در طلاق دادن او تعلل کرده و می‌گوید: «کیم باید جواب احساسات من را بدهد.»

………………………………………….

«جاستین بیبر: اهل هندسته و حساب نیستم»

«جاستین بیبر»، میلیونر جوان 19 ساله توانست مدرک دیپلم خود را گرفته و از دبیرستان فارغ‌التحصیل شود.

وی گفته است: «من خودم شخصن به ادامه تحصیل علاقه‌ای ندارم و دوست دارم سفر کنم و تجربه‌های جدید به‌دست بیارم اما به خاطر مادرم باید این کار رو انجام بدم و به درسم فکر کنم.»

او گفت: «من اهل درس و کتاب و مدرسه نیستم.»

جاستین دوست دارد در آینده یک خیره باز کند و نام آن را «یک آرزو کن»، بگذارد.

………………………………………….

«جان تراولتا و تجاوز به یک ماساژور»

«جان تراولتا»، به تازگی درگیر یک پرونده شده که در آن مردی ادعا کرده که جان قصد تجاوز به وی را داشته است.

این فرد که یک ماساژور است اعلام کرد: «زمانی که من به خانه ویلایی تراولتا رفتم و چون با من قرار داشت در کنار تخت چند کاندوم دیدم و از دیدن آن‌ها متعجب شدم.»

وی گفت: «وقتی جان وارد اتاق شده کاملن برهنه بود و در حالت طبیعی قرار نداشت. کنار من نشست و تا بالای زانوی من را لمس کرده و مورد نوازش قرار داد.»

او در ادامه افزود: «من به جان تاکید کردم که من با هیچ یک از مشتری‌های خود رابطه جنسی برقرار نمی‌کنم. اما او کاملن مصمم بود. او حتا به من پیشنهاد ماساژ هم داد.»

اما جان تراولتا اعلا کرد: «هالیوود با مردان یهودی اداره می‌شود که بسیاری از این موارد را به‌وجود می‌آورند.»

حال شاکی این پرونده درخواست دو میلیون دلار و هم‌چنین طول درمان کرده است.

………………………………………….

«بازی‌گر لاست دایم‌الخمر است؟»

«متیو فاکس»، بازی‌گر سریال «لاست» یک بار دیگر به دلیل استفاده از مشروبات الکلی حین رانندگی بازداشت شد.

وی که چندی پیش به دلیل عدم تعادل جسمی به یک راننده زن اتوبوس تعرض کرده بود این بار نیز به دلیل رانندگی در حال مستی توسط پلیس بازداشت شد.

پلیس اعلام کرد که وی تنها یک روز را در بازداشت به‌سر برد و با پر کردن فرم تعهد از بازداشت‌گاه آزاد شد.

………………………………………….

خبرهای خطی

–          «پاتریشیا مدینا»، بازی‌گر مشهور انگلیسی در فیلم «سه تفنگ‌دار» در سن 92 سالگی درگذشت.

–          «کریس براون»، خواننده رپ و دوست‌پسر ریهانا، 23 ساله شد.

–          «لیدی گاگا» و «تیلر کینی» در آستانه جدایی.

–          «ادل»، خواننده بریتانیایی 21 ساله شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , ,