Saturday, 18 July 2015
31 July 2021

«خواهران اجاره‌ای یا کرایه‌ای کیستند؟!»

2010 January 03

مطلب ارسالی از یک شنونده:

خیلی کنجکاو بودم بدانم این خواهران کرایه‌ای دارای چه شخصی هستند ؟ چگونه و توسط چه نهاد‌ها و سازمان‌هایی بکارگیری می‌شوند؟ چقدر دستمزد می‌گیرند؟ از چه قشر و طبقه اجتماعی و اقتصادی هستند ؟ . … برای همین به سراغ برادر شوهر خواهرم که در پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فاتب ( فرماندهی انتظامی تهران بزرگ) شاغل است رفتم .

20100103-weblog-khaharaneejaree

بعد از گپ و گفت‌و گویی کوتاه چند تا از عکس‌های این خواهران کرایه‌ای را ( که در گوشی موبایلم بود) به ایشان نشان دادم و پرسیدم جریان این‌ها چیست؟ یک لبخندی زد و گفت می‌خواهی ازدواج کنی ؟ گفتم اولا نه در ثانی خدا نکند روزی بخواهم با هم‌چین افرادی ( از نظر شخصیتی ) ازدواج کنم فقط می‌خواستم بدانم این‌ها با این سر و وضع چطور در این مراسم‌ها شرکت می‌کنند و علی‌رغم تضاهای ظاهری که با حکومت دارند از حکومت طرفداری می‌کنند؟

ایشان گفتند ما به این‌ها می‌گوییم خواهران پورسانتی یا مامور دو صفر ول !!! اکثر این زنان و دختران به جرم‌هایی مثل فرار از خانه. اعتیاد به مواد مخدر و روسپیگری و سرقت و…. دستگیر می‌شوند و بعد از تشکیل پروند و تحقیقات مقدماتی و سپس دادسرا و صدور حکم در دادگاه به زندان و بندهای مربوط به نسوان (زنان) فرستاده می‌شوند در زندان از بین این زنان افرادی را که دارای تحصیلات و ضریب هوش بالاتر هستند و یا پیش‌بینی می‌شود بعد از آزادی دوباره به کارهای خلاف روی می‌آورند شناسایی کرده و بهشان پیشنهاد هم‌کاری می شود که بعد از آزادی از زندان برای آن نهاد مربوطه ( وزارت اطلاعات . اطلاعات سپاه و پلیس آگاهی و پلیس امنیت و … ) کارکنند و اکثر این زنان هم قبول می‌کنند(چون هم خانواده و شوهر درست و حسابی ندارند و هم کاری که حقوق مکفی داشته باشد در اختیارشان قرار نمی‌گیرد)

سپس برادر شوهر خواهرم ادامه داد: «مثلن همین اداره ما ( پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فاتب) از این دختران و زنان به عنوان طعمه برای نفوذ به شرکت‌های هرمی (گلدکوئستی) و خانه‌ها و باند‌های فساد و فحشا و شناسایی دختران فراری و معتاد در پارک‌ها و خیابان‌ها و … استفاده می‌کند و چون خودشان قیافه آنچنانی دارند کسی بهشان شک نمی‌کند ولی چون شخصیت سالمی ندارند و بخاطر پول این کارها را می‌کنند باید دایمن تحت کنترل باشند وگرنه زیر آبی می‌روند و میخواهند ما را دور بزنند.

از ایشان سوال کردم خوب این‌هایی که گفتی کارشان جاسوسی و خبر چینی هست چه ربطی دارد که توی مراسم تظاهرات حکومتی شرکت می‌کنند و عکس خمینی و خامنه‌ای را بالا ببرند و در مصاحبه تلویزیونی حرف‌های رژیم را می‌زنند؟

ایشان گفت خوب اداره ما از این خواهران (کرایه‌ای) می‌خواهد که کار خبر چینی و اطلاعاتی انجام بدهند ولی نهادهایی مثل اطلاعات سپاه یا وزارت اطلاعات یا حتی حراست صدا و سیما بنا به اهدافشان می‌توانند از این افراد درجهت انجام مقاصد سیاسی و عقیدتی استفاده کنند کافی هست قبل از مراسم یک برگه نوشته به آن‌ها بدهند و از ایشان بخواهند آن را حفظ کرده و سپس جلوی دوربین صدا و سیما تکرار کند و این‌گونه به بیننده القا کنند که زنانی با قیافه‌های آنچنانی هم طرفدار رژیم هستند .

جناب سروان در ادامه گفت همان‌طور که بسیج یا سپاه از اراذل و اوباش معروف و شناسنامه‌دار بعنوان لباس شخصی و چماقد‌ار استفاده می‌کند از بین این زنان ویژه هم می‌تواند در جهت مقاصدش استفاده کند و یک موردش هم همان زنی بود که ادعا می‌کرد زن صیغه‌ای عطااله مهاجرانی است و از وی در دادگاه خانواده شکایت کرده بود که بعدا معلوم شد یک پروژه طراحی شده از سوی دستگاه اطلاعات موازی بوده است و عقیم ماند .

در انتها ایشان به من پیشنهاد کرد از این‌گونه زنان دوری کنم چون هم خودشان خطرناک هستند و هم معمولا چند لات و لوت بعنوان بادی گارد ( محافظ ) همیشه همراه این‌ها هستند که مصونیت قضایی هم دارند و از کشتن کسی هم باکی ندارند .

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , 

۷ Comments


 1. مجيد
  1

  خوبه واقعا. البته مخاطبین شما که با ماهیت هیچ کدام از این سازمان‌ها و نهادها مثل بسیج و سپاه که ذکر کردید آشنایی ندارند حرف شما را باور می‌کنند. خیلی جالب بود حرف‌هایتان را با چند تا اختصار مثل فاتب و نشوان مستدل کرده بودید که خواننده قانع شود که شما اطلاعات درست می‌دهید و جناب سروانتان هم قطعا واقعی است، چون اسم ها ئاقعی بودند. شما هم بکوبید که خوب آب در هاون می‌کوبید. و به همین خیال باشید که مملکت تقدیم اربابان از شما عوضی تران گردد.


 2. قلی
  2

  مجید عزیز:
  ماهیت این نهادها بر همگان روشن است و نیازی نیست که از ادبیات منحصر به فرد سران دولتی استفاده کنید و به دیگران توهین کنید. میگن اونی که خوابیده رو میشه بیدار کرد اما اونی که خودشو زده به خواب رو نه. متاسفم برات


 3. آقا سید حسن
  3

  حقیقته آقای قلی ما به ماهیت این نهاد های دولتی پی نبردیم. اگه پی برده بودیم که این عکس ها واسمون عجیب نبود


 4. کوروش
  4

  من متاسف از این هستم که شما ندانسته با آبروی کسی بازی میکنید. واقعا شرم آور است. حتی اگر این شخص …باشد شما با این کار به نقص حقوق این فرد تجاوز کردید.
  با تشکر.


 5. kia
  5

  ماشالا ماموران سپاه خیلی فعال شده اند در اینترنت. اخر مجید یک کمی از اون مغزت استفاده کن حیف دست نخورده با خودت به ان دنیا بری از ودت لاقل سئوال کن پس ما که تا همین چند وقت پیش به جان زنان اجتماع افتاده بودیم برای حجاب اسلامی فیلمهایش در یوتپ است حتی از چکمه پوشیدن زنان هم ایراد میگرفتن فقط میگویم سردار رادان تو خودت بقیه اش را بخوان حالا چطور شده که بی حجابی شده یک ارزش برای امثال شماها. کار دارد به اخره خط میرسد در دادگاهای ایران ازاد باید همه شماها پاسخ اینهمه جنایت را بدهید حالا حی کامنت بگذارید بگواید این دروغ است اون یکی دم از حقوق بشر میزند مردم جواب شماها جیره خواران حکومتی را خواهند به فول معرف بچرخ تا بچرخیم.


 6. فرید
  6

  شاید نسبتی با مجید آقا دارند.مزدور بودن در هر شکلی نکوهیده و نادرست است.


 7. شاكرمي
  7

  سلام

  ان شاء الله جواب گوی اعمالتون خواهید بود
  بنده دیگر به خداخدا گفتن خیلی هم شک می کنم
  چی از این نصیبتان میشه؟
  از کجا مطمئن هستید اینگونه است؟
  اگر اینگونه نبود چطور جوابگو خواهید بود؟