Saturday, 18 July 2015
24 September 2021
قسمت پانزدهم

«کوچه پس کوچه/انقلاب سکسی»

2012 May 12

امیر‌حسین آهویی/ رادیو کوچه

خوانندگان گرامی از آن‌جایی که این برنامه با تکنینک‌های شنیداری مفهوم می‌یابد و بسیاری از قسمت‌ها به صورت نوشته نامفهوم است مسایل کلی‌تر در متن آمده است.

این آقای هاشمی گرفته مارو یه مصاحبه انجام دادن با یه سایتی ببینین چیا گفته. به گفته جرس اکبر هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگو با شفقنا می‌گوید: «خبرگان موظف است در هر زمان تداوم شرایط رهبر را زیر نظر داشته باشد. اگر همین احکام قانون اساسی عملی شود، امت همیشه از نعمت محوریت صالح برای اداره جامعه برخوردار است و دچار تنش‌های خلا رهبری یا عدم صلاحیت رهبری نخواهد شد. در هر عصر و زمانی مانند امروز اگر افراد ذیصلاح برای رهبری کشور متعدد باشند، به حکم قانون، این وظیفه و حق مردم است که از میان افراد دارای صلاحیت، اصلح را انتخاب کنند.»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

بخش اول اهم اخبار:

به گزارش سحام نیوز: بر اثر فشارهای وارده به نرگس محمدی فعال حقوق بشر بیماری مضمن فلج عضلانی وی که در دستگیری پیش‌تر خود به آن مبتلا شده بود دوباره اوج گرفته است.

زیباکلام: احمدی‌نژاد کسی نیست که بعد از ریاست جمهوری راحت کنار برود.

یه سری عکس منتشر شده از سفر آقای احمدی‌نژاد که به آسمون دست تکون می‌ده. تو آسمون دنبال چی می‌گردی؟

پرسپولیس می‌خواد روبرتو باجو را دعوت کند.

پایان بخش اول اخبار

جمله قصار:

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی قدرت‌اله علیخانی در نطق میان دستور درباره عمل‌کرد دولت نهم گفت: «قیمت گوشت از زمان حضرت آدم تا دوره آقای احمدی‌نژاد ۴ هزار تومان شده بود اما در دوره ریاست جمهوری وی قیمت آن ۵۰۰ درصد افزایش داشته است؛ جواب‌گو چه کسی است؟»

سوتی:

سوتی اول: به گزارش عصرایران، خبرنگار هفته‌نامه آسمان، در نمازخانه مجلس شورای اسلامی، به سراغ مهدی کوچک‌زاده می‌رود و از او می‌خواهد وقتی را برای مصاحبه اختصاص دهد. کوچک‌زاده در پاسخ می‌گوید که هفته‌نامه آسمان را نمی‌شناسد و خبرنگار یک نسخه از نشریه را برای بررسی به کوچک‌زاده می‌دهد. دقایقی بعد این خبرنگار برای پرسیدن نتیجه سراغ کوچک‌زاده را می‌گیرد و او را در رستوران مجلس می‌یابد تا در حد یک کلمه که آیا حاضر است در فرصتی دیگر با این نشریه گفت‌و‌گو کند؟ از او جواب مثبت یا منفی بگیرد و بازگردد. کوچک‌زاده از خبرنگار می‌پرسد که «آسمان» متعلق به کیست؟ و خبرنگار جواب می‌دهد که محمد قوچانی آن را اداره می‌کند. در این لحظه‌، کوچک‌زاده شروع به پرخاش‌گری می‌کند و حرف‌های رکیکی را درباره قوچانی به کار می‌برد و نسبت به او فحاشی می‌کند. سپس با خبرنگار گلاویز شده و از وسط رستوران تا دم در، ضمن درگیری، او را با خشونت هل می‌دهد.

سوتی دوم: به نقل از تهران امروز، حسن روحانی دبیر اسبق شورای امنیت ملی که مسوول پرونده هسته‌ای ایران بود در کتاب خاطراتش که به‌تازگی منتشر شده از اولین دیدار خود با محمود احمدی‌نژاد به‌عنوان رییس‌ جمهوری، روایتی خواندنی دارد.

او می نوسید: بحث شد که آژانس تحت نفوذ غرب است. پرسیدند چرا آژانس تحت نفوذ آن‌هاست؟ گفتم برای این‌که هم بیش‌تر بودجه آژانس را آن‌ها می‌دهند و هم بر اکثر کشورهای عضو، نفوذ دارند. ایشان گفتند هزینه‌های آژانس در سال چقدر است؟ گفتم نمی‌دانم، مثلن چندصد میلیون دلار. گفتند شما همین حالا به البرادعی زنگ بزنید و بگویید ما کل مخارج آژانس را می‌دهیم. گفتم اولن آژانس نمی‌تواند بپذیرد، چون برای مخارج آژانس و بودجه آن، مقرراتی وجود دارد و ثانین ما هم چنین حق و اختیاری نداریم چون اگر به جایی بخواهیم کمک بلاعوض کنیم، مجلس باید تصویب کند.

من گژپچ همایونی با پانزدهمین برنامه کوچه پس کوچه با شما بودم تا سه‌شنبه خوب باشین آروم باشین خدافظ.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    j3sC6t lzavoghecqkg, [url=http://cmtvblqnvbuq.com/]cmtvblqnvbuq[/url], [link=http://vyvkryuezqtl.com/]vyvkryuezqtl[/link], http://orcktekhxavk.com/