Saturday, 18 July 2015
18 September 2021
لیگ قهرمانان آسیا،

«صعود پرسپولیس و سرگروهی سپاهان در آسیا»

2012 May 16

خبر / رادیو کوچه

در روز آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، روز سه‌شنبه، 15 مه، سپاهان با برد 2 بر یک مقابل الاهلی عربستان به‌عنوان تیم اول گروه C به مرحله یک‌هشتم نهایی راه یافته است.

سپاهان روز گذشته در حالی در فولادشهر اصفهان میزبان الاهلی بودکه هر دو تیم با 10 امتیاز از 5 بازی قبلی صعودشان را از این گروه قطعی کرده بودند و بازی روز سه‌شنبه، تنها از نظر تعیین سرگروه برای دو تیم مهم بود.

قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر ایران با این یپروزی 13 امتیازی شد و به‌عنوان تیم اول گروه به یک‌هشتم نهایی رسید.

در دیگر دیدار این گروه نیز النصر دوبی دو بر یک برابر لخویا به برتری دست یافت اما هر دو تیم پیش از این از گردونه رقابت‌ها حذف شده بودند.

در گروه D پرسپولیس که در زمین الشباب امارات مقابل این تیم قرار گرفته بود، میزبان خود را سه بر یک شکست داد و با 11 امتیاز به عنوان تیم دوم این گروه به دور بعد صعود کرد.

در دیگر بازی این گروه الهلال میزبان الغرافه قطر بود که این دیدار نیز با نتیجه دو بر یک به سود تیم عربستانی به پایان رسید و الهلال با 12 امتیاز به عنوان صدرنشین به دور بعد صعود کرده است.

آخرین تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان، استقلال، روز چهارشنبه، 16 مه، با نسف قارشی ازبکستان بازی می‌کند و برای صعود حتمی به مرحله یک‌هشتم نهایی به یک مساوی نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:

«امید به صعود استقلال با برتری برابر الریان قطر»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,