Saturday, 18 July 2015
18 January 2021

«نفس راحت قطبی»

2010 January 04

محمدرضا / رادیو کوچه

بالاخره بعد از سه بازی شکست، تیم ملی فوتبال ایران‌ در یک بازی برتر موفق  به پیروزی برابر کره‌ شمالی شد و توانست  سال ۲۰۱۰ میلادی  را با پیروزی آغاز کند .

افشین قطبی که از تنها برد تیمش در تورنمنت قطر راضی‌ بود  به خبر نگاران گفت: «ما به این برد  احتیاج داشتیم. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم  چرا که تیمی را شکست دادند  که تا بحال دونده‌تر  از آن‌ها در طول مربیگر‌ای‌ام ندیده بودم»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

اما از سوی دیگر قطبی مورد انتقاد شدید کارشناسان فوتبال نیز قرار گرفت.  محمد مایلی کهن  مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در اظهار نظری اعلام داشت: «کارمان به جایی‌ رسیده که ازشش گلی‌ که به کره‌ جنوبی زدیم به این تک گل شادی بخش به همسایه  شمالی‌اش رسیدیم »

در هر‌حال  قطبی  برای خروج از این فشار  از مردم خواست نتایج تیم ملی‌ را  از دریچه بد بینی‌ نگاه نکنند چرا که هدف تیم ملی‌ موفقیت  در جام  ملت‌های آسیا است  و برای رسیدن به این هدف باید تلاش کرد .

به این ترتیب  ملی‌ پوشان  ایرانی‌ با پیروزی مقابل  قهرمان رقابت‌های چهار جانبه قطر با روحیه مطلوب‌تری‌ نسبت به  روز گذشته  عازم سنگاپور خواهند شد  تا با برتری مقابل  حریف، صعود خود را به مرحله پایانی جام  ملت‌های آسیا  قطعی کنند.

تیم  ملی فوتبال ایران هم اکنون با کسب هفت امتیاز  درصدر گروه پنجم این مسابقه‌ها قرار دارد و تیم‌های سنگاپور، تایلند  و اردن در رتبه‌های بعدی ایستادند

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,