Saturday, 18 July 2015
24 September 2021

«شیرین‌کاری تازه جمهوری اسلامی در مورد متهم به ترور دکتر مسعود علی‌محمدی»

2012 May 22

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

در ویدیوی منتشر شده از سوی تلویزیون ج.ا از لحظاتی قبل از اعدام جمال فشی، متهم به ترور دکتر مسعود علی‌محمدی، تصویری از پاسپورتی نشان داده می‌شود که ادعا می‌شود پاسپورت اسرائیلی متعلق به جمال فشی می‌باشد. طبق اظهارات جمهوری اسلامی، جمال فشی هنگام اعدام 24 سال داشت. در تصویر، تاریخ صدور پاسپورت سال 17/11/2003 را نشان می‌دهد. یعنی 9 سال پیش!. درست زمانی که جمال فشی می‌بایست 15 ساله باشد! اینکه بر چه اساس و قانونی برای یک فرد 15 ساله پاسپورت صادر می‌شود سوالی است که بی‌جواب ماند و دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی می‌بایست پاسخی برای آن داشته باشد!

تصویر پاسپورت جعلی صادر شده برای جمال فشی
نکته بعدی در این تصویر، عکس خود جمال فشی است که متفاوت با هر عکس مخصوص پاسپورت می‌باشد. یعنی عدم چهره تمام رخ و چشم‌های رو به دوربین.. تصویری که از جمال فشی در پاسپورت جعل شده است.
نکته بسیار ناشیانه‌تر این جعل پاسپورت و مدرک‌سازی برای اعدام وی، استفاده از یک کپی پاسپورت اسرائیلی با مشخصات و تصویر فرد اسرائیلی است! همانطور که در تصویر کپی پاسپورت اصلی و جعلی می‌بینید، تاریخ صدور، تاریخ تولد و سایر شناسه‌های امنیتی فوتوکپی پاسپورت اصل، با پاسپورت جعل شده برای جمال فشی یکی است و تنها تفاوت آنها تغییر عکس و همینطور محو کردن برخی فیلدهای مخصوص می‌باشد.
لازم به توضیح است که این تصویر در این سایت منتشر شده است!
تصویر استفاده شده برای جعل پاسپورت برای جمال فشی
ویدیوی منتشر شده از دقایقی قبل از اعدام جمال فشی
[youtube width=”500″ height=”378″]http://www.youtube.com/watch?v=YpWVjTzIIcQ[/youtube]
اولین‌بار پتکین آذرمهر متوجه این تناقض شد و نوشته من هم برگرفته از اطلاعات منتشر شده در وبلاگ پتکین عزیز می‌باشد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , 

۱ Comment


  1. سید
    1

    ایراد دیگر ان است که زمانی که تاریخ میلادی را می نویسید روز را در وسط و ماه در سمت چپ نوشته می شود اما در اینجا همچون تاریخ شمسی ماه در وسط و روز در سمت چپ نوشته شده است . در دروغ های بعدی درستش می کنند .