Saturday, 18 July 2015
02 August 2021
محمد دادکان، رئیس سابق فدراسیون فوتبال:

«افتخارم این است که توسط علی‌آبادی برکنار شدم»

2010 January 05

20090105-news-varzesh1K

شب گذشته محمد دادکان رییس اسبق فدراسیون فوتبال میمهان عادل فردوسی‌پور در برنامه نود بود.

به گزارش  جهان نیوز، عادل فردوسی پور اینقدر روی دعوت او به برنامه پر بیننده‌اش اصرار کرد که سرانجام رئیس سابق فدراسیون فوتبال پذیرفت به استودیو 90 رفت و از همه چیز سخن گفت.

دادکان که چندی پیش بحث بازگشتش به فوتبال در میان بودبا حضور در این برنامه در مورد فوتبال،حاشیه‌های آن و اتفاقاتی که پس از رفتنش از فدراسیون فوتبال افتاده صحبت کرد.

دادکان گفت: «قبل از انقلاب همین شکلی بودم موهام همینجوری بود این ریش رو هم داشتم مثل بعضی ها نبودم بعد از انقلاب ظاهرم عوض بشه ! علی آبادی به ریاست فدراسیون طمع داشت!»

دادکان، رییس سابق فدراسیون فوتبال ایران در برنامه دیشب 90 به عادل فردوسی پور گفت:«من به سه چیز در دوران ریاست فدراسیون افتخار می کنم. رفتن به جام جهانی، گرفتن نشان لیاقت مدیریت و اخراج در زمان علی آبادی!»

وی ادامه داد: «تیمی که قرار بود با مدیریت ناب علی آبادی قهرمان آسیا و یکی از چهار تیم برتر جهان شود، چگونه سیری قهقرایی را در پیش گرفت که حالا برتری برابر قطر برایش رؤیا شود و شکست خوردن در سه بازی متوالی، امری عادی باشد؟»

گفتنی است پیش از این محمد دادکان آخرین بار، چند روز پیش از سفر به آلمان برای حضور در جام جهانی، در ارتباط مستقیم ویدیو کنفرانس با برنامه نود، حرف زده بود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,