Saturday, 18 July 2015
28 September 2021
پاپاراتزی – قسمت شصت و هشتم

«شام ایرانی برای خانم‌ها سرو نمی‌شود»

2012 May 31

اجرا: بهنام

تنظیم: ازی

رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«شام ایرانی برای خانم‌ها سرو نمی‌شود»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

بیژن بیرنگ برنامه‌ساز و کارگردان مجموعه شام ایرانی با اعلام این خبر در توضیح چرایی عدم کسب مجوز ارشاد برای این چهار قسمت که ویژه مهمانی «بهاره رهنما»، «سحر زکریا»، «شقایق دهقان» و «لادن طباطبایی» بود، گفت: «مسوولان وزارت ارشاد در بخش شبکه نمایش خانگی علا‌رغم وعده خود مبنی‌بر صدور مجوز برای نمایش این مجموعه، از صدور مجوز امتناع کردند و سرنوشت این مجموعه  را در هاله‌ای از ابهام قرار دادند.»

وی در ادامه افزود: «حدود یک ماه گذشته قرار بود مجوز پخش این مجموعه آماده توزیع را به ما بدهند ولی متاسفانه چنین نشد و از سوی دیگر ادامه تولید این مجموعه در حالت تعلیق قرار گرفته است. زمانی که دلیل این توقف را جویا شدیم در پاسخ این‌گونه شنیدیم که فعلن برای ادامه تولید این مجموعه دست نگه دارید.»

بیرنگ در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به اهداف این مجموعه وتوزیع آن در شبکه نمایش خانگی گفت: «سلامت در نشان دادن روابط اجتماعی بین ایرانیان از ابتدای ساخت این مجموعه برای من بسیار اهمیت داشت و خوش‌بختانه این اتفاق در مجموعه شام ایرانی افتاد. نکته قابل توجه در میان این بازخوردها این بود که برخی از تماشاگران عنوان کردند که اعتبار و آبروی اصلی در این مجموعه برای سفره ایرانی ایجاد شده‌است. اما حال نمی‌دانم چرا از ادامه توزیع این مجموعه جلوگیری شده‌است.»

…………………………………….

«جشن خیریه در جشن‌واره کن»

«پرنس» و «پاریس» فرزندان «مایکل جکسون»، خواننده و رقصنده آمریکایی در حاشیه جشن‌واره سینمایی کن به هم‌راه برخی دیگر از نزدیکان سلطان پاپ یک جشن خیریه برگزار کردند.

در این جشن علاوه بر فرزندان جکسون عمه آن‌ها ژانت‌، عموی آن‌ها ژرمن و پدربزرگشان ژوزف نیز حضور داشتند و درآمد جشن برای تامین هزینه کارهای خیریه‌ای که موسسه «جکسون فامیلی فاوندیشن» دنبال می‌کنند توسط بازماندگان خواننده فقید آمریکایی مصرف می‌شود.

این جشن در ویلای اکسیژن که مالک آن بازرگانی به نام ریچارد نیلسون است در حاشیه جشن‌واره کن برگزار شد.

قیمت بلیط عادی ورود به بالکن ویلا 450 یورو و قسمت میهمانان ویژه نیز 1000 یورو اعلام شده بود.

…………………………………….

«جاستین بیبر و اتهام ضرب و شتم یک عکاس»

«جاستین بیبر»، خواننده جوان آمریکایی به دلیل ادعای یک عکاس پاپاراتزی که به دلیل درگیری با جاستین روانه بیمارستان شده، متهم به ضرب و شتم یک شهروند است.

به گفته این عکاس هم‌کار، وی که روز یک‌شنبه جاستین را در یک فروش‌گاه در حال خرید می‌بیند، پس از خروج از فروش‌گاه و در پارکینگ مورد ضرب و شتم این خواننده آمریکایی قرار گرفته و روانه بیمارستان شده است.

این حادثه روز یک‌شنبه، روی داده و حالا این عکاس از جاستین شکایت کرده است.

…………………………………….

«آشتون کاچر له‌له برای دمی مور»

برخی گفته‌اند که «آشتون کاچر» و «دمی مور» یک بار دیگر قصد دارند تا زندگی را در کنار هم بگذرانند.

این دو بازی‌گر و هنرمند،که چندی پیش به دلیل اختلاف‌هایی که بر سر دوست‌دخترهای آشتون و داشتن سکس با آن‌ها داشتند، از هم جدا شده بودند اما آشتون همیشه از دمی با احترام یاد می‌کرد و در برخی مصاحبه‌ها از میزان علاقه خود به دمی اظهارنظر می‌کرد.

در تولدی که آشتون در هفته جاری برگزار کرده بود برخی منابع هم‌کار اعلام کردند که این دو در گوشه‌ای با هم خلوت کرده و دقایق عاشقانه‌ای را داشتند.

آشتون هم‌چنین در یک سخن‌رانی در جشن تولدش از بابت تمام اشتباهاتی که در یک سال گذشته مرتکب شده بوده عذرخواهی کرده و شاهدان می‌گویند که دمی از این سخن‌رانی شوکه شده بوده است.

…………………………………….

«حاشیه جشن‌واره کن زیبا‌تر از خودش»

جشن‌واره فیلم «کن» در فرانسه برگزار شد و همه از نتایج آن آگاه شدید اگر نشدید به این لینک مراجعه کنید.

[youtube width=”500″ height=”378″]http://www.youtube.com/watch?v=PcAqGc-Gc0s&feature=relmfu[/youtube]

اما این جشن حاشیه‌های دیگری هم داشت که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، ابراز علاقه شدید «روبرت پتینسون» و «کریستن استوارت» بازی‌گران فیلم توآیلایت بود که در یک مهمانی شام، یک‌دیگر را بوسیدند.

البته برخی به روبرت هشدار داده‌اند که فاصله‌اش را از کریستن حفظ کند.

هم‌چنین حضور رسمی کیم کارداشیان و کنی وست بر روی فرش قرمز کن بود. این دو به صورت رسمی دیگر در محافل عمومی دیده می‌شوند.

این در حالی است که کیم هنوز از کریس همفریز همسر رسمی خود به صورت قانونی جدا نشده است.

…………………………………….

خبرهای خطی

–          «میشل»، «ساشا» و «مالیا اوباما» در کنسرت «بیانسه»

–          «جنیفر لوپز» و «مارک آنتونی» دست در دست هم این‌بار در «لاس‌وگاس»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , ,