Saturday, 18 July 2015
25 September 2021
قسمت بیست‌ودوم

«کوچه پس کوچه / تو دهنی»

2012 June 05

امیر‌حسین آهویی/ رادیو کوچه

خوانندگان گرامی از آن‌جایی که این برنامه با تکنینک‌های شنیداری مفهوم می‌یابد و بسیاری از قسمت‌ها به صورت نوشته نامفهوم است مسایل کلی‌تر در متن آمده است. یعنی به صورت صمیمی خدمتتان بگویم که آن‌چه در زیر می‌خوانید آن چیزی نیست که می‌شنوید. چرا؟ اگر برنامه را بشنوید متوجه خواهید شد که این برنامه به صورت شنیداری مفهوم پیدا می‌کند شنونده جان.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

بخش اول اهم اخبار:

به دستور آیت‌اله لاریجانی رییس قوه قضاییه، حسین رونقی ملکی زندانی سیاسی جهت درمان به بیمارستان هاشمی‌نژاد تهران منتقل شد.

به دنبال اظهارات محمدی گلپایگانی، مسوول دفتر خامنه‌ای مبنی بر اینکه وقتی ماندلا به دیدار رهبری آمد دو زانو و با ادب روی زمین نشست و آقای خامنه‌ای را رهبر خود خطاب کرد، خانم بریدگت ماسانجو مسوول دفتر نلسون ماندلا در ژوهانسبورگ در مصاحبه‌ای با «صبح امروز» این موضوع را خنده‌دار خواند و گفت آقای ماندلا بعد از شنیدن این موضوع اتفاقن به بیهوده بودن تلاش‌هایش در دو سفری که به ایران داشته اشاره کرد و گفت که در سال ۲۰۰۴ دعوت دولت ایران برای سفر به آن کشور را به همین دلیل نپذیرفتم.

وضعیت جسمی نرگس محمدی بر اثر فشارهای وارده در زندان به حدی وخیم است که در آخرین ملاقات بر روی صندلی که توسط چهار نفر حمل می‌شد به اتاق ملاقات آورده شد.

حسنی مبارک، رییس جمهوری پیشین مصر، در آخرین جلسه دادگاهی که روز شنبه، 2 ژوئن، در قاهره برگزار شد، با صدور حکمی از سوی مقام‌های قضایی و هیت منصفه به حبس ابد محکوم شده است.

جمله قصار:

مصباح یزدی: عشق به امام و رهبری و انقلاب می‌تواند منشا تصمیم‌گیری‌های صحیح باشد.

بخش دوم اهم اخبار:

وزارت امور خارجه آمریکا: نکته جدیدی در اظهارات آیت‌اله خامنه‌ای وجود نداشته است.

تدابیر جدید دولت برای راه‌اندازی کارخانه‌های تعطیل شده.

سوتی هفته:

روزنامه پیکان: وعده تو راست بود جهان اسلام بیدار شد.

من گژپچ همایونی در 22 برنامه کوچه پس کوچه در حالی با شما هستم که زندانیان سیاسی زیادی برای آزادی در زندان هستند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    Cd4ryf gdgvnusgpteb, [url=http://tyjvqbhrcsoh.com/]tyjvqbhrcsoh[/url], [link=http://fwgwdxffbjme.com/]fwgwdxffbjme[/link], http://etovrojqkasx.com/