Saturday, 18 July 2015
23 September 2021
مطبوعات ایران، سه‌شنبه 23 خرداد 91

«افشاگری متهم اصلی پرونده بیمه علیه م-ر»

2012 June 12

رادیو کوچه

مهم‌ترین عنوان‌های مطبوعات امروز ایران:

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

مردم‌سالاری

1) افشاگری متهم اصلی پرونده بیمه علیه م-ر

http://www.mardomsalari.com/Template1/News.aspx?NID=136197

هشتمین جلسه از مرحله دوم رسیدگی به پرونده اختلاس از شرکت بیمه ایران در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی و با حضور چهار مستشار در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد. متهم با رد اتهامات خود گفت: «قبل از اینکه وارد دفاع از خودم شوم باید درباره شکایت خود از «ج – الف» مواردی را مطرح کنم.»

وی ادامه داد: «سال 86 از طریق آقای «ی -د» معاون استاندار با «ج – الف» آشنا شدم. او به واسطه ارتباط با «م -ر» رییس وقت دیوان محاسبات بارها مرا به دفتر وی برد و گفت من از دوستان «م -ر» هستم. من مشکلی با این شرکت داشتم که حق من و بیت‌المال را ضایع کرده بود.»

2) اگر جرات دارند سراغ اصل کاری‌ها بروند

http://www.mardomsalari.com/Template1/News.aspx?NID=136191

محمود احمدی‌نژاد با اشاره به برخی مسایل پیش آمده در حوزه تخلفات اقتصادی و متهم شدن برخی هم‌کارانش گفت: «هر کسی در هرجایی به هر اندازه‌ای تخلف کرده بگیرند و با آن برخورد کنند.»

وی افزود: «فحش دادن به دولت هنر نیست، اگر جرات دارند بروند سراغ همان‌هایی که اصل‌کاری هستند. البته احمدی‌نژاد در مورد این که اصل کاری‌ها چه کسانی هستند توضیحی نداد و همانند زمانی که وعده داده بود اسامی مفسدان اقتصادی را از جیب کت خود خارج کند این بار هم نامی را ذکر نکرد.»

ابتکار

1) واکنش به اتهامات اقتصادی دولت‌مردان، احمدی‌نژاد: بیایند اثبات کنند

http://www.ebtekarnews.com/Ebtekar/News.aspx?NID=99623

محمود احمدی‌نژاد یک بار دیگر در سخنانی صریح به برخی از منتقدان که برخی از کاستی‌ها را به دولت منتسب می‌کنند، پاسخ داد و ضمن انتقاد از فضای دروغ و تهمتی که در جامعه رایج شده از آنان خواست که «بیایند اثبات کنند. انگار ‌مسابقه است، یکی می‌گوید 20 میلیارد در بانک بردند و یکی دیگر می‌گوید 100 میلیارد تومان،‌ آزاد است، قلم برداشته شده و هرکس هرچه می‌خواهد بگوید و متوجه نیست که چه تصویری از ایران در دنیا مخابره می‌کند، این‌که حرفی زده شد ملاک نیست باید بیایند اثبات کنند.»

2) فرمان‌ده ناجا: در پشت صحنه‌ سینما ماموریتی نداریم

http://www.ebtekarnews.com/Ebtekar/News.aspx?NID=99648

فرمان‌ده ناجا در واکنش به تعبیر های مختلفی که از سخنان دو روز پیش سردار بهمن کارگر معاونت اجتماعی ناجا صورت گرفت، با اشاره به رواج فساد و ابتذال در سینمای کشور گفت: «ما در پشت صحنه های سینما ماموریتی نداریم.»

کیهان

1) در آستانه مذاکرات مسکو ، آغاز رایزنی‌های فشرده لاوروف فردا به تهران می‌آید

http://www.kayhannews.ir/910323/2.htm#other202

با نزدیک شدن به 29 خرداد، آغاز دور سوم گفت‌وگوها میان ایران و گروه 1+5 در مسکو، وزیر امور خارجه روسیه چهارشنبه برای رایزنی با مقامات کشورمان وارد تهران می‌شود.

2) آمانو: آژانس هرگز نگفته که ایران تسلیحات هسته‌ای دارد

http://www.kayhannews.ir/910323/14.htm#other1410

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مصاحبه با یک روزنامه آمریکایی در خصوص اتهاماتی مبنی بر تسلیحاتی بودن برنامه هسته‌ای ایران گفت: «آژانس هرگز نگفته که ایران تسلیحات هسته‌ای دارد.»

رسالت

1) بیانیه وزارت خارجه روسیه: بدون ایران حل بحران سوریه ممکن نیست

http://www.resalat-news.com/Fa/?code=103840

بدون شرکت ایران امکان سازنده بودن اقدامات بین‌المللی در جهت حل و فصل بحران کنونی در سوریه وجود ندارد. این بخشی از بیانیه دفتر اطلاعات و انتشارات وزارت امور خارجه است که روز گذشته در آستانه سفر سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه به تهران منتشر شد.

2) مشاوران املاک تعیین‌کننده‌ اصلی قیمت هستند، افزایش 20 درصدی اجاره‌بها

http://www.resalat-news.com/Fa/?code=103819

عضو شورای عالی مسکن با بیان این‌که افزایش اجاره‌بها متناسب با تورم بوده، اعلام کرد: «این افزایش حدود 15 تا 20 درصد بوده است.» به گزارش ایسنا همتی مشاور وزیر راه و شهرسازی و عضو شورای عالی مسکن درباره‌ علت افزایش اجاره بهای مسکن و این‌که این افزایش چه میزان ناشی از دلالی بوده است؟ اظهار کرد: «بحث اجاره‌بها باید جدای از بحث مسکن مورد بررسی قرار گیرد. امسال آن‌چه را که رصد کردیم بالاتر از نرخ تورم نبوده و تا سال قبل متناسب با تورم اجاره‌بها افزایش یافته است.»

دنیای اقتصاد

1) بقایی سفیر ایران در یک کشور مهم اروپایی می‌شود؟

http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=304755

صراط نیوز نوشت: معاون اجرایی رییس‌ جمهوری به زودی به عنوان سفیر یک کشور بزرگ اروپایی معرفی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، گفته می‌شود حمید بقایی معاون اجرایی رییس ‌جمهوری که در انتظار اجرای حکم محکومیت از سوی دادگاه به سر می‌برد، به زودی به عنوان سفیر ایران در یکی از کشورهای بزرگ و مهم اروپایی معرفی خواهد شد. این کشور در قلب اروپا قراردارد، عضو اصلی ناتو و یکی از کشورهای اصلی تحریم‌کننده ایران محسوب می‌شود.

2) واکنش باهنر به اتهام دست داشتن در پرونده بیمه ایران

http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=304753

خبرگزاری مهر نوشت: نایب‌رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به طرح موضوع دریافت پول در پرونده بیمه ایران گفت: «به دلیل بی‌اهمیت بودن این گزارش قصد پاسخ‌گویی ندارم.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,