Saturday, 18 July 2015
20 September 2021
هنگام برگزاری کنسرت در استانبول،

تیتر اصلاح شده «جنجال‌آفرینی مدونا در کشور اسلامی ترکیه»

2012 June 12

خبر / رادیو کوچه

نکته: منظور در تیتر «کشور مسلمان نشین ترکیه» بوده است که بنا بود اصلاح شود اما به دلیل انتشار سریع این خبر با همین تیتر در اجتماع های مجازی به جهت دوری از شبهه تیتر تغییر نکرد لذا اصلاح تیتر زیر آن آورده شده است.

مدونا، خواننده پاپ آمریکایی، یک بار دیگر و این‌بار در کنسرت ترکیه جنجال آفرید.

وی که در تور موسیقی اروپا، به سر می‌برد در روزهای اخیر و در کشور ترکیه، ‌‌هم‌زمان با اجرا در حضور بیش از ۵۵ هزار نفر، بالاتنه خود را به شرکت‌کنندگان در کنسرت نشان داده است.

مدونای 53 ساله در این کنسرت که در استانبول برگزار شد یک بند از لباس‌زیرش را به پایین انداخت تا سینه‌اش دیده شود.

این در حالی است که پیشتر مدونا در مسجدی در استانبول رسم و رسوم مسلمانان را رعایت کرده و چادر بر سرگذاشت تا موها و اندامش را بپوشاند.

لازم به اشاره است  اگرچه این کشور بر اساس قانون اساسی دارای حاکمیت لاییک است اما ۹۸  درصد از ساکنان ترکیه مسلمان هستند و ممکن است با واکنش اسلام‌گرایان در این کشور مواجه شود هرچند که تاکنون پس از گذشت چند روز از اجرای این برنامه اعتراضی نسبت به این موضوع صورت نگرفته است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , 

۴ Comments


 1. من
  1

  خوب اگر اعتراضی صورت نگرفته چرا تیتر می‌زنید «جنجال‌آفرینی مدونا در ترکیه»؟ کدوم جنجال؟ نه کسی حرفی زده، نه کسی ناراحت شده، نه اتفاقی افتاده، جنجالش کجاست؟


  1. حسین سارویی
   2

   حالا اگه فقط تیتر می‌زدن «جنجال‌آفرینی مدونا در ترکیه» که خوبه! «جنجال‌آفرینی مدونا در کشور اسلامی ترکیه» اینُ من نمی‌فهمم! تا اونجایی که ما می‌دونیم و حتی ویکی‌پدیا بهمون می‌گه ترکیه یک کشور سکولاره!
   «نخستین قانون اساسی جمهوری ترکیه که در سال ۱۹۲۴ میلادی تهیه شده‌است دین رسمی ترکیه را اسلام تعیین نموده‌است. لیکن در اصلاحات قانون اساسی سال ۱۹۲۸ این ماده قانونی حذف و با تاکید بر جدایی دین از سیاست، ترکیه کشوری با دولت و حکومت سکولار (جدایی دین از سیاست) معرفی گردیده‌است. بنابر آخرین آمار موجود در ترکیه حدود ۹۸ درصد جمعیت این کشور را مسلمانان و ۲ درصد را مسیحیان و کلیمیان و پیروان دیگر ادیان تشکیل می‌دهند.»


   1. ستاره
    3

    بسیار عالی بود حسین سارویی عزیز


 2. ناشناس
  4

  پستان یک زن یائسه این همه سرو صدا نداره