Saturday, 18 July 2015
25 September 2021
قسمت بیست‌و‌پنجم

«کوچه پس کوچه/به سلامتی عوضی‌ها»

2012 June 16

امیر‌حسین آهویی/ رادیو کوچه

خوانندگان گرامی از آن‌جایی که این برنامه با تکنینک‌های شنیداری مفهوم می‌یابد و بسیاری از قسمت‌ها به صورت نوشته نامفهوم است مسایل کلی‌تر در متن آمده است. یعنی به صورت صمیمی خدمت‌تان بگویم که آن‌چه در زیر می‌خوانید آن چیزی نیست که می‌شنوید. چرا؟ اگر برنامه را بشنوید متوجه خواهید شد که این برنامه به صورت شنیداری مفهوم پیدا می‌کند شنونده جان.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

سوتی هفته:

جنتی: حتا اگر یک مامور از شما پا از قانون فراتر گذاشت خودتان بازداشتش کنید و این را اعلام کنید.

بخش اول اهم اخبار:

ابوالفضل قدیانی به مناسبت سال‌گرد حرکت مردمی ۲۵ خرداد ۸۸ در پیامی از زندان اوین: کدام ناظر منصفی است که به ولایت فقیه بنگرد و آن را با سلطنت فقیه یکی نپندارد؟ کیست که اندکی از تاریخ این مملکت آگاهی داشته باشد و در یک کلام علی خامنه ای را در همان جای‌گاهی نبیند که ناصرالدین شاه البته بدون پاره ای اختیارات فقهی و شرعی قرار داشت و حکم‌رانی می‌کرد.

ذوالفقارنسب: کی‌روش راه‌کاری برای مقابله با تیم‌های تدافعی ندارد.

به گزارش ایلنا صفار هرندی گفته است: برخی برای طفره رفتن از فرمان ولی‌فقیه بازی در می‌آورند، قهر می‌کنند یا ابرو بالا می‌اندازند.

آیت‌اله مکارم شیرازی خطاب به لاریجانی: گرانی‌ها صدای مردم را درآورده است.

حسن کسایی درگذشت و گزارش‌های رسیده از اصفهان به رادیو کوچه حاکی از آن است که علا‌رغم انتظار بسیاری از طرف‌داران و شاگردان وی در حدود ساعت یک صبح جمعه جنازه وی از منزل برای شست‌و‌شو خارج شده و برای دفن به «تخت فولاد» اصفهان آورده و در کنار استاد «تاج اصفهانی» دفن شده است.

جمله قصار:

به گزارش ایسنا خطیب جمعه مشهد گفت: دشمنان نمی‌توانند با تحریم اقتصادی، جنگ و فشار مردم ما را تسلیم کنند، لذا برای شکستن مقاومت ملت ما می‌خواهند فحشا را در کشور توسعه دهند. مرحبا به غیرت نیروی انتظامی که مردانه ایستاد و اجازه نداد که دختر و پسر در سینما دور هم جمع شوند و هورا بکشند، انشا‌اله با مقاومت، شهامت و مردانگی نیروی انتظامی در سایر بخش‌های دیگر مملکت بتوانیم مانند گذشته در برابر استکبار جهانی بایستیم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,