Saturday, 18 July 2015
25 September 2021
قسمت بیست‌وششم

«کوچه پس کوچه/ شنوندگان پرمهارت»

2012 June 19

امیر‌حسین آهویی/ رادیو کوچه

خوانندگان گرامی از آن‌جایی که این برنامه با تکنینک‌های شنیداری مفهوم می‌یابد و بسیاری از قسمت‌ها به صورت نوشته نامفهوم است مسایل کلی‌تر در متن آمده است. یعنی به صورت صمیمی خدمت‌تان بگویم که آن‌چه در زیر می‌خوانید آن چیزی نیست که می‌شنوید. چرا؟ اگر برنامه را بشنوید متوجه خواهید شد که این برنامه به صورت شنیداری مفهوم پیدا می‌کند شنونده جان.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

آقا: لجاجت در مقابل ملت ایران به جایی نمی‌رسد.

احمدی نژاد: فراگیر شدن ندای الله اکبر در جهان، پیام ملت ایران است.

جمله قصار:

آیت‌اله جواد آملی: آیا رهبرانقلاب از این دوستانه‌تر و مهربانانه‌تر می‌توانستند رفتار کنند؟ پیامبر هم فرمودند تنها بر مبنای قانون عمل می‌کنم.

سوتی هفته:

احمدی: در اوج تحریم‌ها و شرایط حساس کشور هرکس از راه می‌رسد به دولت فحش می‌دهد

بخش اول و دوم اهم اخبار:

سحام نیوز: مهدی سحرخیز، فرزند عیسی سحرخیز، با انتشار مطلبی در صفحه فیس بوک خود نوشت:

دیروز حکم سه سال محکومیت عیسی سحرخیز تمام شد. جدا از آن دستگیری ایشان و حکم صادره هیچ سنخیتی با هیچ کدام از مفاد قوانین جزایی و کیفری ندارد، طبق همان احکام غیر قانونی صادره باید دیروز آزاد می شد. ولی هم‌چنان در بیمارستان بصورت گروگان نگاه‌داری شده و در بلاتکلیفی کامل به سر می‌برد.

دومین نشست روز نخست گفت‌وگوهای هسته‌ای ایران و نمایندگان گروه 1+5 در مسکو پایان یافت. این نشست دو روزه، روز سه‌شنبه، 19 ژوئن، ادامه خواهد یافت. در همین حال معاون وزیر خارجه روسیه گفت: «مشکل بتوان مواضع ایران و شش قدرت جهان در مذاکرات مسکو را به یک‌دیگر نزدیک کرد.»

اولین تبلت ایرانی با برخورداری از جدیدترین تکنولوژی و فن‌آوری روز دنیا به نام دیمو در ایران رونمایی شد.

ایلنا: دبیر کمیته سلامت شورای شهر تهران گفت: «دلیل اصلی جدایی زوجین در سال‌های اولیه زندگی نبود مهارت‌های لازم ارتباطی است این درحالی است که طلاق عاطفی دو برابر طلاق‌های عادی در حال رخ دادن است و این زنگ خطری است که باید شنیده شود. بخش عمده‌ای از نیازهای زوجین مسایل جنسی آن‌ها است. جهت‌گیری جامعه باید به سمتی باشد که از افراد متخصص در آموزش مهارت‌های ارتباطی به زوجین استفاده شود.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    PVy9r6 axwtwdulwnxq, [url=http://eypwojdcxzif.com/]eypwojdcxzif[/url], [link=http://mxrnasuecorj.com/]mxrnasuecorj[/link], http://vmbkbjlodqdz.com/