Saturday, 18 July 2015
23 January 2021
در پی اعلام سکته مغزی و قلبی

«ابهام در وضعیت سلامت حسنی مبارک»

2012 June 20

خبر / رادیو کوچه

در حالی که وکیل‌های حسنی مبارک رییس جمهوری پیشین، خبر از بدی وضعیت جسمی آقای مبارک داده بودند، تلوزیون دولتی مصر روز سه‌شنبه اعلام کرد آقای مبارک به دلیل سکته قلبی و مغزی توام به یک بیمارستان نظامی در «معادی قاهره» انتقال داده شده است.

به گزارش الجزیره، وی که بر اساس برخی گزارش‌های تایید نشده، درگذشته بود، شام‌گاه سه‌شنبه، 19 ژوئن، اعلام شد که پزشکان توانسته‌اند علایم حیات را در وی احیا کنند و مجدد در بیمارستان بستری شده است.

هرچند که برخی از متخصصان اظهار داشته که از لحاظ پزشکی وی دچار «مرگ بالینی» شده اما این ادعا از سوی وکلای وی رد شده است.

یکی از وکیل‌های حسنی مبارک اعلام کرد وی پس از سکته مغزی، به کما رفته بود که برخی گزارش‌ها از درگذشت آقای مبارک حکایت داشت اما  پس از این‌که از زندان به بیمارستانی در نزدیکی قاهره منتقل شد پزشکان از بازگشت علایم حیات خبر دادند.

این در حالی است که پس از اعلام خبر درگذشت وی، اجتماع عظیمی در میدان آزادی قاهره «التحریر» دست به تجمع زده و ابراز خوشحالی کرده بودند.

بیشتر بخوانید:

 «ادامه تظاهرات در شهرهای مختلف مصر»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۴ Comments

 1. 1

  هرچند مردی دیکتاتور بود اما فکر نکنم از لحاظ اخلاقی به مانند دیکتاتور ایران سید علی خامنه ای بود باشدو در هر صورت ما جایز می دانیم که از جمله روحش شاد استفاده کنیم. رحش شاد و یادش گرامی.


 2. baran
  2

  man r… to rohash,…


 3. jasmin
  3

  بدبخت ملتی که ندانسته برای بی سرنوشتی کشور خود شادی می کنند. ملتی که با جهالت خود به بازی کشانده شد که از اول برنده اش آنان نبودند. حسنی مبارک را فقط به دلیل ۱۰۰ کشته در پی اعتراض مردمی که در زمان حکومتش رخ داده بود، کشتند او براثر سکته نمرد بلکه او را کشتند اما بشار اسد ده هزار نفر و خمینی و خامنه ای با کشتن بی شماری از مردم ایران ، هیچ کس یقه آنان را تاکنون نگرفته است و نخواهد گرفت . و در این بین هیج کس از خود نمی پرسد چرا؟!!!!!!

 4. 4

  wh0cd3885732 viagra low price Medrol Pak 4mg