Saturday, 18 July 2015
25 September 2021
پاپاراتزی- قسمت هفتاد‌و‌یک

«جی‌-لو نیازی به لباس ندارد»

2012 June 21

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«وقتی رابطه با سه‌نفر هم‌زمان شد»

«پیتر کراوچ»، بازیکن 31 ساله انگلیس را بیش‌تر فوتبال‌دوستان به‌خاطر قد بسیار بلند و لاغری بیش از حد، می‌شناسند. پیتر 13 ماه پیش با «ابیگیل کلنسی» نامزد کرده است اما خبری درمورد ارتباط جنسی او بایک روسپی باعث تعجب نامزدش و مردم انگلیس شد.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

پیتر کراوچ که در اسپانیا به سر می‌برد، به یک کلوب شبانه می‌رود و در آن‌جا با یک روسپی 21 ساله آشنا می‌شود. این دختر که «مونیکا» نام دارد و اصلیتی الجزایری دارد به خبرنگاران گفته است: «پتیر ابتدا با من شروع به رقصیدن در کلوب کرده و سپس حدود 2 لیتر انواع مشروبات الکی مصرف کرده است.»

سپس او به پیشنهاد این رابطه را داد و من به‌خاطر پول این کار را انجام دادم. این دختر ادامه می‌دهد که آن‌ها در یک تاکسی رابطه داشته‌اند و حدود 850 یورو بابت این کار دریافت کرده است. او ادامه می‌دهد: «پیتر اصلن زیبا نیست اما واقعن مرد خوش اخلاقی است درست برعکس فوتبالیست‌های اسپانیایی که وقتی آن‌ها را ملاقات می‌کنم بسیار مغرور هستند.»

پس از این اتفاقات خبرنگاران منتظر واکنش نامزد پیتر شدند اما خانم کلنسی اعلام کرد که هیچ تصمیم نخواهد گرفت، تا این‌که شخصن با نامزدش صحبت کند و از واقعی بودن این ماجرا اطمینان حاصل پیدا کند.

نکته جالب حضور ابیگیل کلنسی در محل کارش با حلقه نامزدی‌اش بود که بسیار از خبرنگاران منتظر دیدن او بدون حلقه بودند. کلنسی 24 سال سن دارد و به عنوان یک مدل و مجری تلویزیون فعالیت می‌کند.

اما هفته گذشته خبر رسوایی جدیدی منتشر شد و معلوم شد پیتر بازهم این کارش را تکرار کرده و این بار با سه نفر در ارتباط بوده است. پس از اعلام این خبر ابیگیل کلنسی، حلقه نامزدی‌اش را از دستانش خارج کرد و اعلام کرد که به نامزدی‌اش پایان خواهد داد.

…………………………………………….

«جانی دپ با لقد زد زیر زندگی»

«جانی دپ» و «ونسا پردایس»، از یک‌دیگر جدا شدند. این دو که برای مدت طولانی با یک دیگر زندگی مشترک داشتند دو فرزند به نام‌های «جک» 9 ساله و «لیلی رز» 13 دارند.

این دو که از سال 1998 با هم زندگی می‌کنند در طول 14 سال زندگی مشترک این هنرمند آمریکا و مدل فرانسوی هیچ‌گاه با یک‌دیگر ازدواج نکردند و بیش‌تر دوران زندگی خود را با فرزندانشان در فرانسه گذراندند.

…………………………………………….

«جی‌لو نیازی به لباس ندارد»

«جنیفر لوپز»، ستاره‌ی پورتوریکویی موزیک پاپ، پنج‌شنبه‌ شب در جریان تور جهانی خود با عنوان «دوباره برقص» در شهر پاناما بر روی صحنه رفت.

لباس بدن‌نما و چسبان جی-لوی 42 ساله در این کنسرت طوری بود که گویی تنها قسمت‌هایی از بدنش با سنگ‌های براق پوشانده شده است.

تور جهانی لوپز، در کانادا و آمریکا ادامه خواهد یافت و پس از آن به اروپا خواهد رفت.

…………………………………………….

«کیم کارداشیان با دوست دختر همسرش در دادگاه خانواده»

«کیم کارداشیان» پس از این‌که متوجه شده است که در دادگاه خانواده نمی‌تواند اتهام خود را رد کند و احتمال دارد به دلیل داشتن رابطه نامشروع پیش از طلاق از «کریس همفریز» مجرم شناخته شود با طرح یک ادعای تازه به فکر فرار از این بحران افتاده است.

وی همسر پیشین خود کریس را متهم کرده که با صاحب یک هتل رابطه داشته و پس از آن کریس را تهدید کرده که اگر به خواسته‌های آن دختر جوان پاسخ ندهد سکوتش را خواهد شکست و در دادگاه علیه کریس شهادت خواهد داد.

این دختر ادعا کرده که حقایق زیادی را برای گفتن دارد که حتمن به ضرر کریس خواهد بود. او تاکید کرده است: «اگر من برای کسی 17 بار پیام بگذارم و به من زنگ نزد می‌دانم با او چه کنم.»

کیم در تلاش است تا اثبات کند که این دختر با کریس در دوران 72 روزه ازدواجش رابطه برقرار کرده است.

…………………………………………….

خبرهای خطی

–          زادروز «عزت‌اله انتظامی»، بازی‌گر پیش‌کسوت، «عباس کیارستمی» کارگردان و «یاس» خواننده رپ ایرانی و «نیکول کیدمن»، بازی‌گر استرالیایی.

–          «لیندزی لوهان»: «دیگر رانندگی نمی‌کنم.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. ardavan
    1

    پاپاراتزی جان پس دقیقن نیاز به چی دارد جی لو؟