Saturday, 18 July 2015
24 September 2021

«شماره هشتم مجله کوچه»

2012 June 25

هشتمین شماره نشریه کوچه در هشتاد و دو صفحه منتشر شد. این شماره به منتخب مطلب های رادیو کوچه در ماه «می» می پردازد. مقاله ها،‌ گزارش های تحلیلی سیاسی و فرهنگی، گفت و گو در حوزه حقوق انسانی و برنامه های فرهنگی و بخش هایی با دنیای سینما و هنر از جمله مطلب های این شماره است.

شماره هشتم نشریه کوچه با گذار از مسیر پر پیچ و خمی به دست شما رسیده است، مشکلات مالی و کاری، هزینه ها و بسیاری از ناگفتنی ها. اگر چه کار انتشار این نشریه سخت می نماید اما با توجه به استقبال مخاطب های این نشریه، هیچ گاه به خود اجازه نمی دهیم به عدم انتشار آن بیاندیشیم. هفتمین شماره کوچه تا امروز -۲۴ ژوئن- نزدیک به ۹۰ هزار بازدید داشته است.

در شماره هشتم کمی رنگ و لعاب صحفه آرایی را بهبود بخشیدیم. مطلب ها را گزینه ای تر کرده ایم و سعی کرده ایم خلاصه ای از اخبار ماه پیش را در اختیار شما بگذاریم.

بعد نیست بدانید در حال حاضر سرویس کتابخانه الکترونیکی کوچه این امکان را برای کسانی که بخواهند نسخه چاپی آن را در خارج از کشور ایران بخرند فراهم کرده است. البته امیدواریم به زودی بتوانیم این مهم را خودمان به ثمر برسانیم. در تدارک و ساز کار هستیم تا چه رخ دهد.

ما امیدواریم «مجله کوچه» به دست هم وطن های داخل ایران برسد. از این رو فایل های پی دی اف نشریه را نیز ضمیمه می کنیم و هم چنین در صورت لزوم با پست الکترونیکی برای شما ارسال می کنیم، تا شما بتوانید با یک چاپ گر رو میزی آن را چاپ و مطالعه کرده و در اختیار سایرین قرار دهید.

این بهترین همراهی با دوست داران شما در «رادیو کوچه» است.

شما می‌توانید اشتراک مجله را از طریق ارسال درخواست برای آدرس contact@koochehmail.com داشته باشید.

رادیو کوچه برای بهبود کیفیت این نشریه آماده شنیدن و خواندن نظرهای شما است.

لینک  کتاب خانه شماره هشت

لینک پی دی اف شماره هشت

لینک شماره‌های پیشین

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,