Saturday, 18 July 2015
16 September 2021
توسط ماموران امنیتی صورت گرفت،

«بازداشت سه درویش گنابادی در کوار و صقاد»

2012 June 26

خبر / رادیو کوچه

به گزارش رسانه منسوب به دارویش گنابادی، طی روزهای اخیر سه تن از دراویش نعمت‌الهی، از سوی  ماموران امنیتی در شهرستان کوار و صقاد بازداشت شده‌اند. این سه درویش به نام‌های امین ابوالحسنی، علی شفیعی و منوچهر زارع در مدت دو روز دستگیر شدند.

به گزارش مجذوبان نور، هفته گذشته، 29 خرداد، ماموران امنیتی و افرادی موسوم به لباس شخصی با ورود به منزل امین ابوالحسنی از دراویش گنابادی بخش صقاد شهرستان آباده، این درویش گنابادی را بدون ارایه حکم قضایی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل کردند.

امین ابوالحسنی داماد علی شفیعی از برگزارکنندگان مجالس درویشی بخش صقاد از توابع شهرستان آباده است که روز قبل از آن 28 خرداد بازداشت به مکان نامعلومی منتقل شد.

هم‌چنین منوچهر زارع از دراویش گنابادی و برگزارکنندگان مجالس درویشی دهستان فرمشکان از توابع شهرستان کوار، صبح روز ۲۹ خرداد با ورود ماموران امنیتی و بدون حکم قضایی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

گفتنی است ۷ تن از وکلا و مدیران سایت مجذوبان نور بیش از ۹ ماه است که در بندهای امنیتی زندان اوین تهران و پنج تن از دراویش استان فارس در زندان عادل آباد شیراز در حبس به‌سر می‌برند و هم‌چنان از وضعیت رسیدگی به پرونده آنان اطلاعی در دست نیست.

بیشتر بخوانید:

 «بازداشت ۵ درویش گنابادی در شیراز»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,