Saturday, 18 July 2015
17 June 2021
آقای گجت

«فیس‌بوک تو دیکتاتوری»

2012 June 27

دامون/ رادیو کوچه

Damoon@koochehmail.com

خوبه آدم همیشه شخصیت داشته باشه، جوگیر نباشه، قدرت رو که به دست می‌گیره زور بالا طرف‌داراش نیاره. منظورم «احمدی‌نژاد» نیست، منظورم این فیس‌بوکه نصفه دیکتاتوره که در یک اقدام بی‌شرمانه، ایمیل‌های کاربران که برای نمایش در صفحه هر کاربر بود را برداشته و جاش فقط و فقط آدرس میل با پسوند فیس‌بوک در صفحه قرار داده.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

یعنی اگر در صفحه اطلاعات فیس‌بوکتون آدرس جی‌میل، یاهو، هات‌میل، اسکایپ … بوده، حالا دیگه نیست. یعنی یکی نیست بره تو چشمای «مارک» زل بزنه بلکه یک مقدار خجالت بکشه؟ گفتم محمود، یهو یاد این کاراش افتادم. بیاین وسط برنامه بریم یه کلیپ ببینیم.

[youtube width=”500″ height=”378″]http://www.youtube.com/watch?v=LSFORHPAyI4&feature=plcp[/youtube]

این آقا داره دیکتاتور‌بازی در میاره بعد اون‌ورتر تو ژاپن، یک گروه که متشکل از سه آزمایش‌گاه هستن، اومدن در یک پروژه 148 روزه، رکورد رمز گشایی یک کد 924 بیتی را شکوندن. دانش‌مندان می‌گن این کد ۹۲۳ بیتی، ۲۷۸ دیجیت داشته است. سه مرکز آزمایش‌گاه فوجیتسو، مرکزی ملی فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات و دانش‌گاه کیوشو Kyushu ژاپن تونستن با استفاده از نسل جدید رمزگشایی (کریپتوگرافی) رکورد زنی کنن.

آقای مارک خجالت بکش!

تیم رباتیک دانش‌آموزان فریدون‌کنار در رقابت‌های جهانی مکزیک قهرمان شد. دمشون گرم باشه حقیقتن.

سرپرست تیم رباتیک دانش‌آموزان به خبرنگار واحد مرکزی خبر گفته: «تیم رباتیک دانش‌آموزان فریدونکنار با پیروزی مقابل حریفانی از ژاپن‌، هلند‌، آلمان‌، سوییس و تایوان در مرحله نیمه پایانی با شکست حریف هلندی به مرحله پایانی رسید که در این مرحله نیز با پیروزی مقتدرانه مقابل سوییس نشان قهرمانی جهان را به‌دست آورد».

حمزه شیر‌پور ادامه می‌ده که: «تیم رباتیک فریدونکنار در سال‌های اخیر با کسب مقام قهرمانی تیمی در سوپر کاپ و مقام سوم در رقابت‌های انفرادی جهان و عنوان فنی‌ترین تیم در رقابت‌های جهانی با اخذ گواهی‌نامه‌های بین‌المللی به عنوان پرافتخارترین تیم دانش‌آموزی جهان انتخاب شد».

خوشت اومد؟ فایل صوتی رو گوش کن.

مارک بسه، عکس‌های مردمو چک نکن، دیکتاتور! دیکتاتور!

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,