Saturday, 18 July 2015
25 September 2021
قسمت بیست‌و‌هشتم

«کوچه پس کوچه/ دلش اونجاست»

2012 June 30

امیر‌حسین آهویی/ رادیو کوچه

خوانندگان گرامی از آن‌جایی که این برنامه با تکنینک‌های شنیداری مفهوم می‌یابد و بسیاری از قسمت‌ها به صورت نوشته نامفهوم است مسایل کلی‌تر در متن آمده است. یعنی به صورت صمیمی خدمت‌تان بگویم که آن‌چه در زیر می‌خوانید آن چیزی نیست که می‌شنوید. چرا؟ اگر برنامه را بشنوید متوجه خواهید شد که این برنامه به صورت شنیداری مفهوم پیدا می‌کند شنونده جان.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

بخش اول اهم اخبار:

طبق شنیده‌ها آقای هاشمی رفسنجانی به زودی و طی هفته‌های آینده با دعوت ستاد نماز جمعه تهران مجددن به جای‌گاه نماز جمعه تهران بر‌می‌گردد و دوباره به ایراد خطبه می‌پردازد.

به گزارش رسانه دولتی جمهوری اسلامی از قاهره، روز چهارشنبه، 27 ژوئن، دفتر رییس جمهوری منتخب مصر اعلام کرد قصد دارد علیه رسانه فارس، منسوب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل درج «مصاحبه ساختگی» با او اقدام قانونى کند. به گزارش ایرنا، و به نقل از سایت خبرگزاری رسمى ‌الشرق الاوسط‌ مصر، سخن‌گوی محمد مرسی در این مورد گفته است: «این گفت‌و‌گو،ساختگی و به‌طور کامل بی‌پایه و اساس مى‌باشد.» لازم به اشاره است رسانه فارس، روز دوشنبه گذشته گفت‌و‌گویی را هم‌راه با یک فایل صوتی درج کرده که مدعی است با محمد مرسی، رییس جمهورى مصر، ساعاتی پیش از اعلام پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری این کشور انجام داده است.

سفیر جمهوری اسلامی در سئول، پایتخت کره جنوبی، روز چهارشنبه، 27 ژوئن، با اشاره به تصمیم کره جنوبی برای توقف واردات نفت ایران هشدار داد، ایران نیز در اقدامی متقابل ممکن است به طور کامل واردات از این کشور را متوقف کند.

علی‌اکبر صالحی، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی، از اتحادیه اروپا ‌خواسته در تحریم نفتی ایران  تجدید نظر کرده و با «عقلانیت» رفتار کند و رامین مهمانپرست، سخن‌گوی وزارت امورخارجه، نیز گفته است، این تحریم‌ها «آثار تخریبی» بر مذاکرات ایران و 1+5 دارد.

محمدصدیق کبودوند، فعال حقوق بشر دربند از روز شنبه ششم خرداد ماه دست به اعتصاب غذا زده است و صبح روز یک‌شنبه ١۴خردادماه به علت کاهش شدید فشار خون و وخیم شدن وضعیت جسمانی‌اش به بهداری زندان منتقل و مورد معاینه و درمان قرار گرفت.

جمله قصار:

علی پروین: بشینن پرسپولیسی‌ها با این تیم عشق کنن، خودمونم عشق کنیم، عشق کنیم، عشق کنیم.

سوتی هفته:

صدیقی: وی با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب در مشهد تصریح کرد‌: همان‌گونه که ایشان فرمودند کشورهای تحریم کننده بدانند آن‌ها خودشان را تحریم کرده‌اند و بیش‌تر از آن‌چه که ما را در فشار قرار دهند مردم خودشان را در فشار قرار داده‌اند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,