Saturday, 18 July 2015
25 September 2021
با اجتماع سیزده انجمن در دالاس

«آغاز به کار همایش اتحاد سکولار دمکراسی»

2012 June 30

خبرنگار کوچه در دالاس / رادیو کوچه

صبح روز شنبه سی ام ماه ژوئن با هماهنگی بیش از سیزده گروه از انجمن های اتحاد سکولار دموکراسی در ایران، همایشی با عنوان «سومین همایش اتحاد برای پیش برد سکولار دمکراسی در ایران» در شهر «دالاس» واقع در تگزاس آمریکا آغاز به کار کرد.

بخشی از اظهارات بهروز ستوده در گفت و گو با رادیو کوچه:

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

در این همایش که به دعوت این انجمن با حضور سایر گروه ها از جمله اتحاد جمهوری خواهان، جنبش جمهوری خواهان لاییک و دموکرات، سازمان دانش جویان و دانش آموخته گان لیبرال، جبهه ملی ایران، سازمان جمهوری خواهان و کمیته ضد نقض حقوق بشر در ژنو برای دو روز برگزار می شود، سومین همایش برگزار شده از سوی این اتحاد است.

به گفته «بهروز ستوده» عضو هیت اجرایی اتحاد برای پیش برد سکولار دموکراسی این همایش با هدف بررسی چشم انداز اتحاد سکولار دموکرات ها در خارج از کشور آغاز به کار کرده است.

به گفته این عضو اجرایی در این همایش سعی در یافتن راه های هم اندیشی برای نزدیکی گروه های دموکرات و سکولار خارج از ایران و هم چنین ارتباط با داخل ایران است.

لازم به اشاره است پیش از این، دو همایش دیگر در «اورنج کانتی» و «نیویورک» در دو سال گذشته برگزار شده است. این همایش با حضور نزدیک به یک صد فعال مدنی و سیاسی تا روز یک شنبه یکم جولای با تشکیل کارگروه های مختلف ادامه خواهد داشت.

«به صفحه اصلی مطلب های مربوط به همایش بروید»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,