Saturday, 18 July 2015
23 September 2021
در دومین روز همایش در دالاس

«نه به جنگ تلاش برای هم راهی»

2012 July 02

خبرنگار کوچه در دالاس / رادیو کوچه

در دومین روز از «سومین همایش اتحاد برای پیش برد سکولار دمکراسی در ایران» این همایش کار خود را با تشکیل سه کار گروه ادامه داد. بنابر گفته منشی برنامه امروز، بررسی آیین نامه ها، روش های کاربردی و تعیین قطع نامه از برنامه های صبح بود. هم چنین ارایه گزارش کمسیون ها و تصویب مصوبه ها و انتخاب هیت اجرایی و تشکیل کمیته های جدید از سایر برنامه های عصر روز یک شنبه است.

صحبت های آقای خسرو منشی جلسه امروز را بشنوید

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

بنابر گفته آقای «خسرو» تلاش ها در این همایش یافتن راه کارهای مناسب برای سهل کردن ارتباط بین گروه ها و بهبود آن بوده. وی هم چنین اشاره کرد که با این همایش برنامه ریزی عملی برای سال پیش رو تدوین شده است.

او به رادیو کوچه گفت: «در برنامه ریزی سال پیش رو به طور مشخص، وحدت با گروه های سکولار دموکرات، مقاومت در برابر جنگ در ایران و انعکاس وضعیت حقوق بشر از مواردی است که هدف خواهد بود.»

وی هم چنین ادامه داد: «تعدادی قطع نامه از جمله مواردی در زمینه حقوق بشر موردتایید قرار گرفت و برخی دیگر نیز به عنوان پیام اعلام شد، مواردی نظیر پیام برای هم بستگی مردم و وظایف ما و هم چنین موضوع فدرالیسم و از سویی به عنوان حقوق اقلیت ها مواردی مورد توجه قرار گرفت.»

این همایش هم چنین در عصر روز یک شنبه یکم ماه جولای با خواندن پیام پایانی ادامه خواهد یافت و سپس تا ساعت های پایانی به بحث آزاد با حضور تعدادی از سخن ران ها به چشم اندازها و راه کارهای اتحاد و هم کاری میان جمهوری خواهان سکولار دموکرات خواهد پرداخت.

هم چنین در پنل بعداز ظهر می توان به حضور مهدی فتاح پور از اتحاد جمهوری خواهان ایران،‌مجتبا واحدی مشاور مهدی کروبی، حمید کوثری از اتحاد برای پیش برد سکولار دموکراسی در ایران، امیر حسین اعتمادی بزرگ از سازمان دانش جویان و دانش آموخته گان، بیژن مهر از جبهه ملی و هادی کحال زاده از فعالان ملی مذهبی اشاره کرد.

لازم به اشاره است در حین انتشار خبر این پنل در حال ادامه است.

مجموعه موضوعات این همایش را از این جا دریافت کنید.

«به صفحه اصلی مطلب های مربوط به همایش بروید»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,