Saturday, 18 July 2015
18 September 2021
قسمت بیست‌و‌نهم

«کوچه پس کوچه/ باور کن»

2012 July 03

امیر‌حسین آهویی/ رادیو کوچه

خوانندگان گرامی از آن‌جایی که این برنامه با تکنینک‌های شنیداری مفهوم می‌یابد و بسیاری از قسمت‌ها به صورت نوشته نامفهوم است مسایل کلی‌تر در متن آمده است. یعنی به صورت صمیمی خدمت‌تان بگویم که آن‌چه در زیر می‌خوانید آن چیزی نیست که می‌شنوید. چرا؟ اگر برنامه را بشنوید متوجه خواهید شد که این برنامه به صورت شنیداری مفهوم پیدا می‌کند شنونده جان.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

روز یک‌شنبه، 1 ژوییه، مقام‌های دولت افغانستان اعلام کردند که در پی کشته شدن یک شهروند ایرانی در استان یزد، خانه‌های مهاجران افغان در این استان هدف حمله قرار گرفته و شرایط زندگی برای آن‌ها سخت شده است. به گزارش دویچه‌وله، این در حالی است که سفارت جمهوری اسلامی در افغانستان وقوع این حادثه در روزهای گذشته را تایید کرد. محمد دهقانی، سخن‌گوی سفارت جمهوری اسلامی در کابل گفت که دو مهاجر غیرقانونی افغان در شهر یزد به یک دختر هجده ساله ایرانی تجاوز کرده و سپس این دختر را به قتل رسانده‌اند. او گفت مردم یزد از این موضوع خشم‌گین شدند و «واکنش عمومی نشان دادند.»

بخش اول اهم اخبار:

سوت کارخانجات کشور در روز ۲۵ تیر‌ماه در اقدامی اعتراضی به شرایط اقتصادی کشور به مدت یک دقیقه به صدا در خواهد آمد. گردانندگان صنایع کشور در بخش خصوصی هم‌چنین ۱۵ روز به شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی مهلت داده‌اند تا نرخ بهره را به صورت گذشته بازگردانند، و تهدید کرده‌اند که در غیر این صورت، اقدامات اعتراضی دیگری را تدارک خواهند دید.

به گزارش رسانه‌های مخالف دولت جمهوری اسلامی، روز دوشنبه، 2 ژوییه، نازنین خسروانی، روزنامه‌نگار، که اسفند ماه سال گذشته برای اجرای حکم 6 ساله خود به زندان اوین رفته بود، به مرخصی آمده است.

به گزارش برخی رسانه‌های مخالف دولت جمهوری اسلامی، وضعیت جسمانی نرگس محمدی‌، نایب رییس کانون مدافعان حقوق بشر، وخیم‌تر شده است.

مصباح یزدی: باید توجه داشت همانند مقام معظم رهبری به هیچ عنوان نمی‌توان بر روی زمین و آسمان‌ها پیدا کرد چرا که ایشان نمونه برجسته‌ای از ائمه اطهار و اجدادشان است.

به گزارش سایت ملی-مذهبی، خانم محمدی که در زندان زنجان به سر می‌برد، روز شنبه 30 ژوئن، پیش از ملاقات با اعضای خانواده‌اش دچار فلج عضلانی شده و در دست‌شویی زندان به زمین خورده است. به همین دلیل او با صورت کبود در سالن ملاقات حاضر شده و ملاقات این بار برخلاف دفعات پیشین کابینی بوده است. بنابر این گزارش، مسوولان دادسرای اوین در تهران روز چهارم تیرماه با بستری شدن خانم محمدی در بیمارستان موافقت کرده‌اند، اما رییس زندان زنجان به دلایل نامعلوم تاکنون از صدور اجازه اعزام او به بیمارستان خودداری کرده است.

سوتی هفته:

در وضعیت کنونی کشور مجلس قرار است دو ماه و نیم تعطیل شود، برن بازی.

جمله قصار:

به گزارش برخی رسانه‌های داخلی ایران، از روز دوشنبه، 2 ژوییه، طرح «ممنوعیت ارایه خدمات و مواد غذایی به اتباع بیگانه غیر‌مجاز» در استان فارس به اجرا درآمده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    IxoblZ vuaeszjqvssw, [url=http://mhpnztpwkkry.com/]mhpnztpwkkry[/url], [link=http://yudwroszwlog.com/]yudwroszwlog[/link], http://smmnyblaojxk.com/