Saturday, 18 July 2015
25 September 2021
با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا،

«تلاش جمهوری‌خواهان برای ریاست جمهوری در شنبه بزرگ»

2012 July 08

خبر / رادیو کوچه

حزب جمهوری‌خواه آمریکا روز شنبه، 7 ژوییه، به وقت واشینگتن، با برپایی مراسم «شنبه بزرگ» ضمن ترغیب هواداران خود برای شرکت در انتخابات ماه نوامبر تلاش کرد تا هواداران حزب دموکرات را نیز به سوی خود جلب کند.

به گزارش رویترز، هزارن نفر از داوطلبان حزب جمهوری‌خواه روز شنبه، با نادیده گرفتن گرمای هوا در برخی از ایالت‌های آمریکا، به خانه‌های مردم مراجعه کرده تا از آن‌ها برای شرکت در انتخابات و رای دادن به نامزد مورد حمایت آن‌ها یعنی میت رامنی دعوت کنند.

برهمین اساس افرادی که برای این کار داوطلب شده بودند در بیش از 10 ایالت به در خانه‌های شهروندان آمریکایی رفته و از آن‌ها خواستند تا در انتخابات ششم نوامبر به میت رامنی رای بدهند.

در همین رابطه جورج آلن فرمان‌دار پیشین ویرجینیا روز شنبه در سخن‌رانی خود در جمع داوطلبان‌ اظهار داشت: «هیچ چیزی برای جای‌گزین کردن تماس رو در رو و چشم در چشم وجود ندارد.»

در انتخابات سال 2008 ‌باراک اوباما‌ توانست در 12 ایالت یعنی ویرجینیا، کارولینای شمالی، فلوریدا، اوهایو، پنسیلوانیا، میشیگان، ویسکانسین، نیوهمپشایر، نیومکزیکو، کلورادو، نوادا و آیووا تمام آرا الکتورال را تصاحب کند.

برهمین اساس رامنی برای آن‌که بتواند در انتخابات ریاست جمهوری بر اوباما غلبه کند باید بخشی از آرای الکتورال ‌این 12 ایالت را تصاحب کند.

بیشتر بخوانید:

«میت ‌رامنی: برای حمله به ایران منتظر نمی‌مانم»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,