Saturday, 18 July 2015
23 September 2021
با معرفی مشاوران سیاسی جمهو‌ری‌خواهان آمریکا،

«فخرآور مشاور سیاسی میت رامنی برای ریاست جمهوری»

2012 July 10

خبر / رادیو کوچه

تیم مشاوران سیاسی میت رامنی، کاندیدای جمهوری‌خواهان، در انتخابات سال 2012 ریاست جمهوری آمریکا برای منطقه خاور میانه و شمال آفریقا معرفی شدند.

بنا بر گزارش سایت کمپین رامنی این تیم که به‌طور مستقیم‌ با ولید فارس مشاور ارشد میت رامنی در امور خاور میانه کار می‌کنند، در‌‌ ششم جولای 2012 در نشستی با مدیران ارشد این کمپین اعلام موجودیت کردند و اسامی  این مشاوران برگزیده دروب سایت کمپین منتشر شده است.

در این تیم مشاوران، کارشناسان سیاسی برای کشورهای مختلف معرفی شده‌اند که در شش ماه آینده تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به تدوین سیاست‌های رییس جمهوری احتمالی آینده آمریکا در قبال کشورهای منطقه خاورمیانه خواهند پرداخت. جان هجار، تام هارب، ابلان فریس از لبنان، امیرعباس فخرآور از ایران، فرید قدری و شرکوه عباس از سوریه، مقدی خلیل و کمال ابراهیم از مصر، محمد طاهیر از سودان و انجلوس آگوک از سودان جنوبی اعضای هیت رییسه مشاوران میت رامنی برای سیاست‌های خاورمیانه‌ای وی هستند.

امیرعباس فخرآور که در حال حاضر در دانش‌گاه امنیت ملی و سیاست خارجی واشینگتن به‌عنوان پژوهشگر و استاد مهمان به تدریس مشغول است، جوان‌ترین عضو این تیم مشاوران است.

لازم به ذکر است، دکتر ولید فارس، رییس مشاوران میت رامنی در امور خاورمیانه و شمال آفریقا، و از نزدیکان فخرآور از مدافعان طرح تغییر حکومت در ایران است.

گفتنی است انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر 2012 برگزار خواهد شد که رییس جمهوری فعلی، باراک اوباما از حزب دموکرات به رقابت با میت رامنی کاندیدای حزب جمهوری‌خواه خواهد پرداخت.

خبر تکمیلی:

روز چهارشنبه یازدهم جولای نام امیر عباس فخر آور بر روی سایت طرف داران آقای رامنی قرار داشت که فردای آن روز دوازدهم جولای از این سایت برداشته شده است. خبرنگار کوچه در صدد تهیه خبر در این زمینه بود که تاکنون پاسخی از این سایت دریافت نکرده است. رایزنی برای تماس با آقای فخر آور برای توضیح در مورد این تغییر نیز تاکنون به نتیجه نرسیده است.

تصویر سایت قبل از تغییر:

بیشتر بخوانید:

«تلاش جمهوری‌خواهان برای ریاست جمهوری در شنبه بزرگ»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۱۱ Comments


 1. Akbar Torshizad
  1

  نمی دانم باید به این خبر خندید یا گریست؟

  1. 2

   باید گریست به نظر من


 2. Azadeh
  3

  تمام پست ها ، سخنرانی ها و حتی سمت استادی دانشگاه برای امیر عباس فخرآور که آخرین مدرک تحصیلیش دیپلم است از وجود کنث کتز من که مسئول امور خاورمیانه در امریکا است می باشد …دوستی فخرآور و کنث و پلو خوری او در کنفرانسهای کذایی گذار به دموکراسی زمینه ساز گنجاندن فخرآور در هر جا به عنوان نماینده دروغین تمام عیار دانشجویان ایرانی شده …در حالی که صد ها دانشجو و چهره فعال و شناخته شده در اعتراض به این امر نامه ای برای کنث کتز من نوشتند و از اینکه چرا این شخص بدون پیشینه سیاسی و بدنام و بدون سواد و دانش کافی را به عنوان نماینده دانشجویان ایرانی در هر جا می گنجاند شکایت کردند ولی کنث کتز من بخاطر دوستی صمیمالنه با فخرآور و دوست دختر او ساغر کسرایی بی توجه به خواسته های حقیقی مردم ایران همچنان سکوی پرتاب این شخص گردیده تا بدین طریق برای خود و خانواده اش از منابع مالی که در اختیار او تحت این عناوین قرار میگیرد سو استفاده های شخصی نماید…واقعا شرم آور است


  1. مسعود
   4

   مسئول محترم وب سایت رادیو کوچه، در این کامنت به کنت کتزمن، امیرعباس فخرآور ، سخنگوی کنفدراسیون دانشجویان ایرانی و کنفرانس های برگزار شده توسط این تشکیلات توهین شده و تهمت های ناروا نسبت داده شده است اما باز هم منتشر شده (چرا؟؟؟) ولی کامنت من که فقط تعدادی از کارهایی که این افراد علیه این تشکیلات انجام داده اند را با ذکر نام تنی چند از آنها بدون کوچکترین توهینی نوشتم، منتشر نشده است؟؟


 3. بنفشه پورزند
  5

  این تکذیب شد. گروه اصلی مشاوران خاورمیانه رمانی، خودشان حتی دارند الان یک بیانیه، در مورد اینکه فخرآور در این مورد دروغ گفته (یکی دیگه از دروغ های شاخدار دومدار این پسرک ….) میدهند. فخرآور نمیتونه اصلا مشاور رامنی باشه، چون در وهله اول تبعه آمریکا نیست…دوم که مشاورین دیگر رامنی حساب کتاب کثافتکاریهای این … را از سر تا ته، لام تا کام مطلعند.

  رادیو کوچه:
  با احترام به کامنت گذار محترم رادیو کوچه تصویر سایت طرف داران آقای رامنی را به عنوان سند دارد که در آن به صراحت از وی به عنوان یکی از مشاوران خاورمیانه این کاندیدا نام برده شده اما امروز صبح نام وی از روی این سایت حذف شده است لذا این خبر بر مبنای اعلام رسمی منتشر شده است. اما این که این جایگاه در مورد فردی که خبر در مورد آن نوشته شده به هر علتی تغییر کرده است می تواند بحث خبری دیگری باشد.
  لازم به اشاره است برخی از کلمات به دلیل توهین آمیز بودن در کامنت حذف شده است.


 4. بنفشه
  6

  کو اسمش اردوان که این جواب احمق انه را برام ردی اردوان. دفعه دیگه وقتی بهت یک چیزی میگم زیر سؤال نبر والا خیط میشی. http://middleeastforromney.com/php/mission-statement/

  رادیو کوچه:
  پیام محترمانه شما به سردبیر اعلام شد.


 5. Sahra
  7

  I like people who INSALT in public…not only they leave evidence vs themselves…but also they introduce themselves TO ALL through their words…

  P.S. a picture is a good EVIDENCE but not a link that can be updated/corrected or changed….sometimes i think how illiterate some people are….


 6. مسعود
  8

  روی صحبتم با بنفشه پور زند، مادرت (ماندانا زند اروین) و نوچه های سازگارا (اکبر عطری، کیانوش سنجری، احمد باطبی، فریبا داوودی مهاجر، علی افشاری و کوروش صحتی) است که تا به کی می خواهید به این کثافتکاری ها و لجن پراکنی علیه امیرعباس فخرآور ادامه دهید؟ تا به حال سعی بسیاری داشته اید تا با تهمتهای گوناگون فخرآور را بایکوت کنید و مانع حضورش در صدای آمریکا شدید اما موفقیتی که به دست نیاوردید، هیچ…هر روز شاهد موفقیتهای بیش از پیش فخرآور و کنفدراسیون دانشجویان ایرانی هستیم..از دعوت به پارلمان اسرائیل تا حضور در پارلمان اروپا و گزارش گروه تحقیق کنگره آمریکا.


 7. Saman
  9

  با تشکر از رادیو کوچه برای پوشش خبری که به این خبر دادند.

  براى اولین بار در ٣٣ سال گذشته یک ایرانى که از جنس مردم باشد توانسته تا رده هابی چنین بالا دست پیدا کند و باعث افتخار خود وتمام ایرانیان شود.

  دیگر بر همه روشن است که لابى جمهوری إسلامی در خارج از کشور، به خصوص در امریکا، دست به هردسیسه اى میزند تا بتواند جناب فخرراور را از مسیری که در ان گام برداشته باز بدراند.

  تا کنون با همه مشکلاتی که برای جناب فخرراور ومجموعه تحت مدیریت ایشان بوجود اورده اند،نه تنها نتوانسته اند، أیشان ومجموعه کنفدراسیون دانشجویان را از حرکت باز دارند بلکه مصداق بارز مثل معروف: عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد بوده اند.

  این لابی که أخیرا به صورت خیلی نا شیانه دست به همکاری با عوامل وزارت اطلاعات وبخشی از اصلاح طلبان،( که حیات خود را بنا به حیات رژیم میبینند نه در سر نگونی رژیم)، زده است ، تا بتوانند به هر شکل ممکن جناب فخرراور را کنترل وفعالیتهاى ایشان را خنثی کنند.

  اقاى فخرراور خیلی وقت است که در سمت مشاور رهبران و قدرتهاى بزرگ قرار گرفته و مشاوره هاى ایشان در ۶ سال گذشته کمر رژیم را شکسته و باعث انزوای رژیم در سطح بین المللی شده است.
  سخنرانیهای ایشان در پار لمانهاى بیش از ١٠ کشور بزگ دنیا و دیدارهاى خصوصى و عمومى ایشان با رهبران و مقامات عالی رتبه این کشورها، سندى است بر این ادعا ………

  ایشان و تیمى از همکاران ایشان دعوت به همکاری با سناتور رامنی شده اند و به زودى نتایج این همکاری بر همگان روشن خواهد شد. بنا به دلایلی، نمیتوانم بیش از این در این مرحله همه چیز را بازگو کنم، اما باشد که در اینده ای نزدیک همه چیز روشن خواهد شد……..

  خداواند ایران را از دروغ و دروغگو در امان بدارد.

  سامان
  ژوییه ٢٠١٢


 8. Saman
  10

  کامنت تکمیلی:
  از مدیریت تایید کامنتها تقاضا دارم، پیش از تایید کامنت قبلی اینجانب موردی را در ان تصحیح کنند. لطفا سناتور رامنی را به فرماندار رامنی تغییر دهید.

  رادیو کوچه:
  با تشکر از شما بر اساس سیاست کوچه در کامنت دست برده نمی شود مگر توهین به فرد مشخصی باشد
  ادیت کامنت خود شما این جا با تایید اعمال شده است


 9. Alireza
  11

  جناب …. ( سامان) در مورد همکاری مستقیم جنابعالی با وزارت اطلاعات و نوار ضبط شده حاوی مکالمات شما با این افراد بسیاری از افراد از جمله آقای (پ ـ الف
  ) که بخوبی معرف حضور جنابعالی و جناب فخرآور می باشند شهادت داده اند …
  امثال شما که در لندن بخاطر همکاری تگاتنگ با وزارت اطلاعات چهره ای شناخته شده در بین اپوزیسیون دارید چطور و با چه رویی می توانید چنین ادعاهایی داشته باشید؟
  امیر عباس فخرآور شخصی که بخاطر ارسال تنها پنج مطلب کوتاه توسط یکی از دوستانش به یک روزنامه در ایران بعدها ادعای روزنامه نگاری میکند ،
  بدون داشتن تحصیلات دانشگاهی ادعای استادی دانشگاه و تدریس را دارد …شخصی که علیرغم موجود بودن امضای بسیاری از چهر های شناخته شده و فعالین سیاسی پای بیانیه های علیه او و در محکومیت دروغ های او همچنان خود را چهر ه ای مردمی و دانشجویی معرفی می کند و خود را دبیر کل دانشجویان ایرانی میخواند در حالی که تنها هشت نفر از اقوام دو دوستانش را به عنوان اعضای گروهش مطرح کرده که هیچ یک حتی سابقه انتشار لینک ولو فیس بوکی علیه حکومت را نداشته اند و یک شبه سیاسی معرفی شده اند آیا چنین شخصی بدون پا درمیانی و به اصطلاح کار چاق کنی افرادی همچون کنت کتز من و تنها بخاطر روابط دوستانه میتواند به عنوان نماینده مردم ایران مطرح شود ؟ اگر چنین است چرا هیچ دانشجوی فعال و شناخته شده ای از او حمایت نکرده ؟ چرا همیشه یا شما که بخاطر سابقه همکاری با اطلاعات شناخته شده اید از او حمایت کرده اید یا بعد از خروج خانواده اش از ایران از آنها خواسته که از او حمایت کنند و اکثر اوقات با ادبیات فحاشی و واژه های بدور از ادب با مخالفان برخورد میکنند؟ مخالفان او همیشه افراد خوشنام و مبارزانی هستند که سالها طعم زندانها
  را چشیده اند کافی است سری به یوتیوب بزنید تا تکذیب بسیاری از این افراد مذکور را در مورد ادعاهای
  امیر فخرآور مبنی بر همکاری آنها با گروهش را ملاحظه نمایید

  افرادی هم که گروه او را ترک کرده اند در مورد حاکم بودن روابط بر ضوابط در گروه او صحبت کرده اند
  فخرآور به هر جا گام گذاشته تحت حمایت و لابی گری دوستش کنٍث کتز من بوده نه بخاطر وجه مردمی و یا پشتکارش

  خدا ایران و ایرانی را از فرصت طلبان در امان نگاه دارد

  ژوئیه ۲۰۱۲