Saturday, 18 July 2015
24 November 2020

«آیت‌اله خامنه‌ای از محافظان خود پول قرض می‌گیرد»

2012 November 20

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

منبع: العربیه

رسولی محلاتی مسوول «وجوهات و مسایل شرعی» دفتر آیت‌اله علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران گفته است که رهبر جمهوری اسلامی ایران بیشتر وقت ها مقروض است و حتی از محافظان خود پول قرض می کند.

رسولی محلاتی در گفت و گو با تازه ترین شماره ماهنامه “پاسدار اسلام” وابسته به دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم درباره معاش آیت الله خامنه ای اظهار داشته است: “خانه ای از قدیم در خیابان ایران داشتند که آن را اجاره داده اند و همچنین از محل بخشی از هدایا و نذوراتی که برای شخص ایشان می آورند ” امرار معاش می کند.

او ادامه داده است: “غالباً هم ایشان مقروض است. حتی گاهی از پاسدارهای شخصی خودشان قرض می کنند. گاهی که نذورات را برایشان می برم، می بینم که مثلاً صدا می زنند: آقا رضا ! بیا قرضت را پس بگیر. نذورات برای ایشان زیاد می آید.”

رسولی محلاتی درباره وضع فرزندان آیت الله خامنه ای گفته است: ” فرزندان ایشان هم طلبه هستند و ایشان شهریه ای که به بقیه می دهند، به آنها هم می دهند.

یک بار احساس کردم یکی از این بچه ها گرفتار است. برای آقا پیغام دادم که احساس می کنم بعضی از آقازاده های شما گاهی در سختی زندگی می کنند.

گاهی پول هایی پیش من می آورند که وجوهات نیست و می شود به یک طلبه داد تا درس بخواند. اجازه بدهید گاهی از این پول ها به آنها بدهم. فرموده بودند: چنین کاری نکنید. لازم باشد خودم این کار را می کنم.”

………………………………………..

این مطلب بدون ویرایش رادیو کوچه منتشر شده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,