Saturday, 18 July 2015
17 June 2021
فرمانده ناجا خبرداد:

«نرم‌افزار جدید برای کنترل هوشمند شبکه‌های ‌اجتماعی»

2013 January 05

خبر / رادیو کوچه

روز جمعه، پانزدهم دی‌ماه، سردار «اسماعیل احمدی‌مقدم» فرمانده نیروی انتظامی، طی سخنانی در حاشیه مراسم صبحگاه فرماندهی انتظامی استان قم، از تهیه نرم‌افزاری جدید برای کنترل هوشمند شبکه‌های مجازی خبر داد.

به گزارش «شبکه دانش‌جویان ایران»(ایسنا)، «اسماعیل احمدی‌مقدم» با تاکید بر این نکته ‌که «نیروی انتظامی در حوزه فیلترینگ سایت‌ها مسوولیتی نداشته و تصمیم و اجرای آن برعهده ناجا نیست»،گفت: «با کنترل هوشمند شبکه‌های اجتماعی چندگانه، علاوه بر این که از مضرات آنها جلوگیری می‌شود، مردم می‌توانند از بخش‌های مفید آن بهره‌مند شوند».

20130104-ahmadi-moghadam

وی همچنین از تهیه نرم‌افزاری جدید برای کنترل هوشمند شبکه‌های اجتماعی خبرداد و اظهار داشت: «با تشکیل شورای فضای مجازی، تصمیم‌ها سرعت گرفته و مسوولان درصدد تهیه آن هستند تا تسهیلات برای کاربران اینترنت افزوده شود».

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، هم‌چنین طی دیداری با دو تن از روحانیون شهر قم، سال جاری را تنها سالی در تاریخ جمهوری اسلامی دانست که حتا یک واقعه تروریستی روی نداده است. وی افزود: «این امر بدان معنا نیست که دشمنان اقدام نکرده، بلکه خنثی شده است».

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: «رفتار ماموران ناجا باید به گونه‌ای باشد که مردم در برخورد با آنها احساس حمایت، امنیت، شوق و شور و شعف کنند و این مهم امروز در حد بسیار بالایی محقق شده است».

بیشتر بخوانید:

«آیت‌اله خامنه‌ای دستور حصر موسوی و کروبی را صادر کرد»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,