Saturday, 18 July 2015
09 August 2020
چهار کشته بر جای گذاشت

«انفجار یک ساختمان مسکونی در تهران‌پارس»

2013 February 23

خبر / رادیو کوچه

روز جمعه ٢٢ فوریه (چهارم اسفندماه)، انفجاری در یک ساختمان پنج طبقه مسکونی واقع در شمال شرق تهران، دست‌کم چهار کشته بر جای گذاشت.

«سید جلال ملکی» سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به «خبرگزاری ایسنا» گفت که این حادثه ساعت ١٢:۵٧ ظهر جمعه، در خیابان ١٣١ تهرانپارس روی داده و چهار کشته و یک مجروح بر جای گذاشته است.

آقای ملکی با بیان این که دلیل انفجار در دست بررسی است، «نگهداری از مواد محترقه» را علت احتمالی واقعه دانست.

«حسن عباسی» مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت که فرد مجروح دچار سوختگی شدید بوده و به بیماستان شهید مطهری تهران منتقل شده است.

آتش‌سوزی در سپهسالار پنج کارگر را روانه بیمارستان کرد

آتش‌سوزی در سپهسالار پنج کارگر را روانه بیمارستان کرد

هم‌چنین در غروب شنبه، کارگاهی در طبقه چهارم یک پاساژ کیف و کفش متعلق به تولیدی «پرشین» در محدوده خیابان باغ سپهسالار، خیابان آزادی تهران، آتش گرفت و پنج تن از کارگران این کارگاه، دچار سوختگی شده و توسط ماموران اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

شنبه شب نیز در حادثه‌ای جداگانه، یک پارکینگ به مساحت ٢۵٠٠ متر مربع که در حدود ٢٠٠ دستگاه خودروی شخصی، مزایده‌ای و اسقاطی در آن وجود داشت، در  مسیر شمال به جنوب خیابان فدائیان اسلام، نرسیده به بزرگراه آزادگان طعمه حریق شد. این پارکینگ در مجاورت یک پمپ بنزین قرار داشت و با عملیات یک‌ساعته آتش‌نشانان، از بروز یک فاجعه جدی جلوگیری شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,