Saturday, 18 July 2015
03 August 2021
علی دایی پس از بازی پرسپولیس-استقلال

«باید با اختلاف ۴ گل استقلال را شکست می‌دادیم»

2010 February 04

علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی 2 بر یک مقابل استقلال اظهار داشت: «این برد را به هواداران خوب پرسپولیس تبریک می‌گویم بعد از باخت مقابل شاهین بوشهر آن ها ما را تنها نگذاشتند و حمایت‌مان کردند. خدا را شکر می‌کنم که بردیم. بازیکنان باتمام وجود کار کردند.»

دایی در ادامه افزود: «این برد شیرین را به همه بازیکنان و هواداران خوب پرسپولیس تبریک می‌گویم. موقعیت‌های گل ما بسیار بهتر از استقلال بود. اگر بازیکنان دقت می‌کردند می‌توانستیم با اختلاف 3 یا 4 گل پیروز شویم.»

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: «بازیکنان ما بسیار خوب بودند. استقلال هم خوب بازی کرد به آن ها نیز خسته‌نباشید می‌گویم. فوتبال همین است و برد و باخت دارد. نباید با یک برد یا باخت کسی را محکوم کنیم. اکنون هواداران استقلال علیه مدیر عامل و سرمربی این تیم موضع گرفتند اما این کار درست نیست آن ها باید به استقلال کمک کنند تا این تیم دوباره بلند شود.»


دایی در مورد گریه خود در پایان بازی عنوان کرد:‌ «خدا را شکر می‌کنم که بردیم. این پیروزی را از حضرت فاطمه زهرا  داریم. به دلم افتاده بود برنده می‌شویم حتی موقعی که گل خوردیم می‌دانستم که برنده خواهیم شد.»

سرمربی پرسپولیس در مورد درگیری شیث رضایی و علیرضا حقیقی در جریان بازی گفت: «در بازی آن ها تحت فشار هستند و چنین اتفاقاتی طبیعی است. حقیقی بازیکن جوانی است. آن ها اگر با هم دعوا کرده باشند و یا سر هم داد زده‌باشند، فقط برای سربلندی و موفقیت پرسپولیس بوده است. اتفاق خاصی نیافتاد اگر این چنین بود بازنده می‌شدیم.»

وی در مورد درگیری حقیقی با تماشاگران استقلال در پایان مسابقه اظهار داشت: «طرفداران استقلال به پدر او بی‌احترامی کردند. او بازیکن جوانی است. او اگر خودش را گم نکند می‌تواند آینده دروازه‌بانی ایران را تضمین کند. من قبول دارم حرکت حقیقی رفتار ناشایستی بود. خودم با حقیقی صحبت خواهم کرد. ما باید صبورتر و با حوصله‌تر باشیم. اما او بازیکن جوانی است.»

دایی در مورد بازی بهتر استقلال در نیمه اول گفت: «این تیم تا دقیقه 20 بهتر بود و برخلاف آن که من به بازیکنان گفته بودم حفظ توپ کنند آن ها توپ را به گردش آوردند اما بعد از گل استقلال که بر روی یک اشتباه فردی به دست آمد، استقلال موقعیت آن چنانی گلزنی نداشت و فقط یک موقعیت خوب را از دست داد.»

وی در مورد عملکرد باقری گفت: «چنین بازیکنانی را نمی‌توان در 20 یا 30 دقیقه ارزیابی کرد. آنها بازیکنان بزرگی هستند. کریم زحمت زیادی کشید و تیم را خوب جمع و جور کرد و کار خوبش را با یک گل تماشایی تکمیل کرد. »

منبع: خبرگزاری فارس

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,