Saturday, 18 July 2015
27 September 2021
فیلم جلسه‌های خصوصی اصلاح‌طلبان در دستان وزیر

«وزیر اطلاعات به‌صورت تلویحی خاتمی را تهدید کرد»

2013 March 08

خبر / رادیو کوچه

روز پنج‌شنبه هفدهم اسفندماه، «حیدر مصلحی» در همایش روحانیون سپاه، بدون این‌که از شخص «سیدمحمد خاتمی» نام ببرد، از وجود فیلم جلسه‌های خصوصی وی خبر داد. وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی گفت: «یکی از این افراد که همه شبکه‌های ضدانقلاب در داخل و خارج به دنبال کاندیداتوری وی هستند، بدهی‌های زیادی به ملت ایران دارد و صرف سوابق مسئولیت وی در گذشته نمی‌تواند پرونده گذشته وی را به دست فراموشی بسپارد».

به گزارش «جهان نیوز»، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی اظهار داشت: «اردوگاه و تیم این فرد چگونه سخن از فقدان انتخابات آزاد به میان می‌آورند در حالی که هشت سال صدارت دوم خردادی‌ها بر مبنای همین انتخابات صورت پذیرفته است، ای کاش امکان انتشار اسنادی مربوط به همین افراد از جلسه خصوصی‌شان وجود داشت که در این جلسه جسارت‌هایشان به ساحت امام راحل و سخره گرفتن اصل ولایت فقیه را توسط همین فرد برملا می‌شد که در جلسه می‌گوید امام هم تحت فشار مقوله ولایت فقیه را قبول کرد».

4-heydar-moslehi

«حیدر مصلحی» ادامه داد: ««بی‌بی‌سی با چه توجیهی برای این فرد رپرتاژ می‌رود؛ بی‌بی‌سی می‌گوید گروهی از نخبگان از این فرد دعوت به عمل آوردند که به انتخابات بیاید وقتی بررسی می‌کنیم می‌بینیم منظور از نخبگان در بی‌بی‌سی، داماد، اقوام نزدیک و هم‌پیالگان این فرد هستند، از طرف دیگر به فتنه‌گران زندانی خط داده‌اند که آنها هم مکاتبه کنند و بگویند شما حتی کاندیدا شوید و کاری به زندانی بودن ما نداشته باشید».

بیشتر بخوانید:

«فتنه جدید در راه است»

«آقای مصلحی، دسته‌بیل چه مصرفی دارد؟»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۲ Comments


 1. تهمورث
  1

  همیشه گفته ام که در جمهوری اسلامی چیزی بنام شرم و حیا از ناحیه دست اندر کاران حکومت دیده نمیشود. آنها بوقت حمله به افراد چشمها را بسته و دهانشان را باز میکنند و بقول معروف هر چه لایق گیس خودشان است نثار دیگران مینمایند و در این راه سر سپرده مکتب گوبلز و ماکیاولند. کسانی را در خانه محبوس کرده اید و با وقاحت تمام ان وزیر خارجه و نماینده در سازمان ملل و حسن و حسین پاشنه دهان کشیده اید که ان ها نه تنها بازداشت نیستند که در رفت شد نیز آزادند , بله در رفتن از تخت خواب به توالت زیر نظرتان آزادند و نه بیشتر از ملت که شرم ندارید از این سید یزدی که در تمام دوران ریاست جمهوریش راضی نشد که خطی از خطوط قوانین حسین قلی خانی شما زیر پا گذارده شود شرم کنید من در جبهه این سید تفتی نیستم و ناراحت از دست دست کردنش در مقام ریاست جمهوری بوده ام و این را انصاف نمیدانم که شخصی مثل مصلحی برای سید محمد خاتمی شیر دود کند و چرند ببافد, آقای مصلحی معلوم میشود ترس شما و رهبرتان از تکرار خرداد هفتاد و سه ناشی میشود ؟ .


 2. محمد
  2

  این یارو وزیر شکنجه و دروغ و شعر گویی است.
  دایم هم برای مجتبی و خود خامنه ای دم تکان می دهد.
  روزنامه نگاران بیگناه و آزاده را می گیرد و بیانیه های مضحک و خنده دار صادر می کند.آنقدر که از خاتمی می ترسند از عزراییل نمی ترسند.
  به هرحال اگر خاتمی(خاتمی از خود این نظام ستم پیشه است) بیاید آقایان مجبورند، بخشی از بساط لفت و لیسشان و غارت کشور را جمع کنند.
  چهره اش برایم نفرت انگیز است، هرچه امثال این درندگان بیشتر فحش بدهند، قطعا خاتمی در داخل کشور محبوب تر می شود.