Saturday, 18 July 2015
25 January 2021
حزب اعتماد ملی در بیانیه منتشر شده:

«مسوولان فریاد بلند ملت ایران را بشنوند»

2010 February 07

رادیو کوچه

حزب اعتماد ملی که رهبری آن را مهدی کروبی از رهبران مخالف دولت برعهده دارد با انتشار بیانیه‌ای ضمن دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن خواستار برگزاری همه پرسی برای به دست آوری «مطالبات واقعی مردم» شد.
در بیانیه منتشر شده این حزب مطالبات مردم «آزادی بی‌قید و شرط کلیه زندانیان سیاسی، ایجاد فضای باز مطبوعاتی،رفع موانع فعالیت احزاب، سازمان‌ها، جمعیت‌ها و گروه‌های سیاسی، برداشتن فضای امنیتی و جو پلیسی و محیط رعب و وحشت، لغو نظارت استصوابی و تمکین در برابر انتخابات آزاد و اجتناب از انتخابات مهندسی شده، جلوگیری از ورود نظامیان در عرصه سیاست و اقتصاد کشور» نامیده شده است.
حزب اعتماد ملی با دعوت از مراجع تقلید، علما، اساتید دانشگاه، دانشجویان و  فرهنگیان برای شرکت در راهپیمایی خواهان اصلاح نا‌بسامانی‌های حاکم بر کشور شده است.
مسوولان حاکم فریاد ملت را بشنوند
در بخش دیگری از بیانیه این حزب اصلاح‌طلب آمده است: «مسوولان حاکم بر کشور  فریاد بلند ملت ایران را بشنوند و دست از هرگونه لجاجت در برابر ملت بردارند.»
بعد از گذشت 7 ماه از انتخابات پر حاشیه ریاست جمهوری ایران عده‌ی بسیاری از مردم در اعتراض به نتایج انتخابات به خیابان‌ها آمدند و در خشونت‌های بعد از انتخابات دست‌کم هشتاد نفر کشته و بسیاری نیز بازداشت شدند.
بیانیه‌ی حزب اعتماد ملی در حالی منتشر می‌شود که هم حامیان دولت و هم رهبران مخالف دولت از طرفدارانشان خواسته‌اند تا در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,