Saturday, 18 July 2015
16 June 2021
آقای گجت

«با کلیک کردن هم لاغر شوید»

2013 April 18

دامون / رادیو کوچه

Damoon@koochehmail.com

این داستان زلزله هم به شدت داره بیخ پیدا می‌کنه! هنوز اعصابمون از زلزله بوشهر آروم نشده بود که خبر رسید سیستان هم لرزیده و اونم نه یک کم دو کم! بلکه خیلی کم، می‌شه گفت بیش از هفت ریشتر. نکته باحال این بود که با اعلام خبر، فضای مجازی پر از پوسترهای تسلیت و هموطن شرمنده شکل ماهتیم و اینا شد اما نکته این جاست این زلزله آن چنان خسارتی به جا نگذاشت. در حقیقت این زلزله در عمق زمین به وقوع پیوست و سمت مناطق عمدتن خالی از سکنه بود. حالا این که یک سری می‌خواستن ثابت کنن این داستان خیلی بیش تر از این حرفا کشته داشته به کنار، یکی شنیدم می‌گفت اینا همش زیر سر جمهوری اسلامیه با این نوناش!

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

از نوناش که بگذریم راست می‌ریم سراغ یک محصول جدید از گوگل خان. این گوگل خان از اول گوگل خان که نبود… حالا اینو ولش، گوگل هم قصد داره یک مسنجر به سبک همون مسنجر فیس بوک یا یاهو به دنیا عرضه کنه. یک ترکیبی از گوگل تاک و هنگ اوت و گوگل ویس. گوگل کارش درسته من قبولش دارم. نادید مشتری مسنجرش به اسم بابل خواهم بود.

computer-mouse

یک خبر دیگه هم داریم که خوراک خودم و رفقایی هست که زیاد اهل کامپیوتر بازی و آب هندونه خوردن هستن، رفیقمون اومده حساب کرده که هر کلیک بر روی موس کامپیوتر چقدر کالری داره؟ تقریبن هر کلیک یک و نیم کالری! زیاد فشار نیارین فقط! بشینین برنامه رو گوش بدین.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,