Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
بنا بر شواهد، نمی‌گذارند بیایم

«خاتمی ایجاد موج در صورت آمدنش را شوخی خواند»

2013 April 21

خبر / رادیو کوچه

«سید محمد خاتمی» روز شنبه سی‌ویکم فروردین در دیدار با گروهی از ایثارگران، در مورد امیدهایی که برای آمدنش ایجاد شده، گفت: «واقعیت این است که نمی‌گذارند وارد صحنه شویم. این‌ها هم شوخی است که موج ایجاد شود و فلان و فلان بل‌که اگر هم ایجاد شود، ببینید فرضا بنده هم آمدم. ناراحتی و نگرانی آن‌ها بیشتر می‌شود و هزینه‌اش را بر سر شما خالی می‌کنند و این هزینه، هزینه بی‌نتیجه‌ای خواهد بود».

به گزارش «سایت بهار نیوز»، آقای خاتمی با تاکید بر این‌که «کسی که رییس‌جمهور می‌شود، رییس‌جمهور اسلامی ایران است و به هیچ وجه نمی‌توان از او توقع داشت مقابل نظام بایستد»، در جای دیگری از سخنانش گفت: «من اگر بخواهم بیایم چهارچوب‌های خودم را دارم. در چهارچوب نظام و رهبری کار کردن از اصول کاری من است. اما اگر من بیایم و بخش‌هایی عمده از نظام موافق نباشند، تمام دستگاه‌هایشان را علیه من راه خواهند انداخت».

khatami

وی هم‌چنین گفت: «روی‌کردهای سیاسی، امنیتی-اطلاعاتی بوده است که ما را به این روز کشانده. اگر این روی‌کردها عوض شود، می‌شود کار کرد اما اگر نشود محال است بتوان کاری کرد. بنده نشانی از تغییر روی‌کردها هم نمی‌بینم». وی افزود: «البته هرکس می‌خواهد کار کند باید هماهنگ با رهبری کار کند و رهبری او را بخواهد و یا لااقل مقابل او نباشد. البته اگر کوچک‌ترین نشانی از تغییر‌ها وجود داشت می‌شد برای حضور در عرصه فکر کرد اما متاسفانه هیچ علامتی دیده نمی‌شود».

رییس دولت موسوم به اصلاحات اظهار داشت: »همه قرائن و شواهد می‌گویند نمی‌گذارند، به همین دلیل به نظرم شخصیتی که کارآمد است اما حساسیت کمتری روی اوست بهتر می‌تواند کار کند».

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,