Saturday, 18 July 2015
26 November 2020
می‌خواهند جمهوری اسلامی از بین برود

«انتقاد هادی خامنه‌ای از حمله‌کنندگان به هاشمی و خاتمی»

2013 May 09

خبر / رادیو کوچه

سه روز پس از آن‌که «سید محمد خامنه‌ای»، برادر بزرگ‌تر رهبر جمهوری اسلامی با حمله به «اکبر هاشمی رفسنجانی»، وی را بهترین فرد برای اجرای برنامه‌های آمریکا خواند، «سید هادی خامنه‌ای» یکی دیگر از برادران ولی فقیه جمهوری اسلامی، گفت کسانی که به هاشمی و خاتمی حمله می‌کنند، می‌خواهند جمهوری اسلامی را از بین ببرند.

بنا بر گزارش سایت «آفتاب صبح امید» که توسط عده‌ای از هواداران «سید محمد خاتمی» راه‌اندازی شده است، «سید هادی خامنه‌ای» روز سه‌شنبه هفدهم اردیبهشت در دیدار با تعدادی از اعضای شورای سیاست‌گذاری ستاد ملی جوانان اصلاح‌طلب، گفت: «متاسفانه تا کنون فضای امنیتی بر کشور حاکم بوده و اصلاح‌طلبان مرتب احضار و مورد بازجویی قرار می‌گیرند و این شایسته نخبگان و فعالان سیاسی و فرهنگی نیست».

hadikhamenei

وی افزود: «بی‌هوده است اگر گمان کنیم که با همه تلاش‌هایی که کرده‌اند تا اصلاح طلبان را از جامعه حذف کنند، امروز ناگهان برای حضور اصلاح‌طلب‌ها در انتخابات فرش قرمز پهن کنند. خطراتی که جامعه را تهدید می‌کند به صراحت گفته‌ایم اما گویا گوش شنوایی وجود ندارد و مرغ آقایان یک پا دارد».

این عضو مجمع روحانیون مبارز، با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان باید با نامزد حداکثری به میدان بیایند گفت: «در حال حاضر مجموعه اصلاح طلبان به این نتیجه رسیده‌اند که باید آقای خاتمی در انتخابات حضور پیدا کند. او ایده‌آل اصلاح طلبان است. در کنار او آقای هاشمی نیز توانایی اداره کشور و بهبود اوضاع را دارد و می‌تواند اوضاع را به خوبی کنترل کند و با اقتدار ذاتی، بین ارگان‌های مختلف هماهنگی ایجاد کند تا کشور از این شرایط خارج شود».

«هادی خامنه‌ای» افزود: «امروز کسانی‌که به آقای هاشمی و آقای خاتمی و کل مجموعه اصلاح طلبان در رسانه‌ها و تریبون‌های مختلف حمله می‌کنند در واقع می‌خواهند نظام مبتنی بر انتخابات و در نتیجه جمهوری اسلامی را از بین ببرند».

بیشتر بخوانید:

«هاشمی بهترین فرد برای اجرای برنامه‌های آمریکاست»«هاشمی بهترین فرد برای اجرای برنامه‌های آمریکاست»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    LzAPBc qyurhqkcxvcq, [url=http://vamargmujrru.com/]vamargmujrru[/url], [link=http://iuetkqzvmhew.com/]iuetkqzvmhew[/link], http://eprfxzacsllx.com/