شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
26 August 2016
ویژه انتخابات

«انتخابات بدون حمیدرضا احمدآبادی به درد نمی خورد»

۱۳۹۲ خرداد ۰۸


 شهرزاد/ رادیو کوچه  

در این بحبوبه انتخاباتی و هجوم اخبار طنز و فکاهی و گفته‌های سراسر شوخی کاندیداها و مسوولین محترم نظام، که روزهای ما را پر از شادی و نشاط می‌کنند، خبری از «جناب حمیدرضا احمدآبادی»، «بسیجی دهان گشاد» باعث شد احساس یاس و ناامیدی کنیم.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«علی همدانی» خبرنگار بی‌بی‌سی  در صحفه فیس بوکش نوشت که با بسیجی دهان گشاد دوباره تلفنی حرف زده و گویا نظام ایشان را مورد مواخذه قرار دادند، که دیگر برای ما فیلم‌های طنز بیرون ندهند. ظاهرن ایشان کتک هم خورده‌اند. البته به گفته خودشان.

متنی که «آقای همدانی» در فیس بوکش گذاشته به این شرح است:

همین حالا با «بسیجی دهان گشاد» تلفنی حرف زدم. گفت: گرفته بودنش بعد از گفتگو با من. گفتم شما که گفتید از نظام دفاع می‌کنید و مشکلی پیش نمی‌آید. گفت: نظام حساب کتاب ندارد. همان‌گونه که ما انقلابی هستیم، خوب آن‌ها هم انقلابی‌تر از ما هستند.

2013528-kooche-Shahrzad2

گفتم شنیدم از کار بی‌کار شدی… گفت از گرسنگی نمی‌میرم. گفتم ای بابا. شما که سر تا پا از نظام دفاع کردی… گفت ولی حمیرا دوست دارم، دوست نداشتند، حمیرا دوست دارم. گفتم تو که برای نظام از دیوار سفارت بالا رفتی، می‌خواستی به عشق حکومت دست سفیر بریتانیا را قطع کنی، این همه ( به گفته خودت) جوان کتک زدی، به‌خاطر یک «حمیرا» دوست داشتن از کار بی‌کارت کردن؟ این که شد تایید حرف مخالفان نظام که می‌گویند نظام رحم ندارد… از «رفسنجانی» تا شما، خودی‌هایش را هم می‌بلعد. گفت چه بگویم… گفتم: حرف‌هایت را به مردم بگویم؟ گفت: بگو… خودم هم از آن روز در کوچه و خیابان به همه می‌گویم… گفتم کسی را از آن روز تا حالا در خیابان کتک زدی؟ گفت من خودم کتک خوردم… و تلفن قطع شد… عجب!

سوال این است که به راستی این نظام و حکومت به فکر ما نیست؟ دانسینگ و کاباره که نباید برویم. سریال‌ها و فیلم‌ها سانسور می‌شود. شرب خمر و ما بقی چیزها هم که حرام است. این تفریحات سالم را هم از ما می‌گیرید؟ واقعن از این تفریح سالم‌تر و ناب‌تر کجا پیدا می‌شود. مرتب از نظام و رهبری تعریف می‌کرد و به‌به و چه‌چه می‌کرد و تصدق‌تان می‌رفت. حالا فوقش کمی املا و انشای ضعیفی داشت که آن هم درست می‌شد، مهم نبود.

در ضمن این بنده خدای سراسر بی‌تقصیر را چرا کتک زدید؟ کسی که چوب و باطوم برای شما به‌دست گرفت و دستانش به خاطر شما تاول زد. اگر انسان دستش را عسل کند و در دهان شما بگذارد آخرش می شود همین.

2013528-Kooche-Shahrzad3

از همه این حرف‌ها که بگذریم در این وانفسای انتخاباتی وجود چنین چهره‌ای به عنوان کاندیدا می‌دانید تا چه حد می‌توانست، باعث شور و نشاط انتخاباتی شود؟ نظرش هم دربست به رهبری نزدیک بود. اگر رای می‌آورد از صبح تا شام قربان قد و بالای رهبر معظمش می‌رفت و ما هم می‌خندیدیم. حالا به عنوان کاندیدا کمی چیپ بود و ممالک فرنگ هم تا مدت‌ها رفتنش باعث دردسر نظام بود، لااقل در این مدت، تا زمان رای‌گیری اجازه می‌دادید ویدئو بیرون می‌داد و درباره انتخابات روشن‌گری می‌کرد و  باعث شادی مردم می‌شد. شما چه می‌دانید شاید باعث بالا رفتن حضور مردم در انتخابات هم می‌شد. مثلن تبلیغ هر کسی را که می‌کرد مردم همه با هم به یک نفر که این تبلیغش را نمی‌کرد و رقیب فرد نظر بسیجی رای می‌دادند و مشارکت بالا می‌رفت.

خلاصه این‌که:

انتخابات بدون «حمیدرضا احمدآبادی» به درد نمی‌خورد. بنده که رای نمی‌دهم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    اﻳﻦ ﺑﺴﻴﺠﻲ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﻋﺮﻳﺎﻧﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﻛﺴﺎﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺳﻲ و ﺳﻪ ﺳﺎﻝ اﺳﺖ ﺩﺭ اﻳﺮاﻥ ﺧﺪاﻱ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ و ﺧﺪا ﺑﻪ ﺯﻭﺩﻱ ﺑﻼﻱ ﺑﺮ ﺳﺮﺷﺎﻥ ﺑﻴﺎﻭﺭﺩ ﻛﻪ ﺷﻴﻂﺎﻥ ﺷﻔﺎﻋﺘﺸﺎﻥ ﺭا ﻧﺰﺩ ﺧﺪا ﻛﻨﺪ