Saturday, 18 July 2015
19 June 2021
امام جمعه موقت تهران

«خداوند سران فتنه را نیامرزد»

2013 May 31

خبر / رادیو کوچه

«حجت‌الاسلام کاظم صدیقی» امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های روز دهم خرداد خود گفت: «انتخابات چهل میلیونی دوره گذشته، مشت محکمی به دهان دشمنان بود و خداوند نیامرزد سران فتنه را که این فرصت را بی‌خاصیت کردند».

به گزارش «خبرگزاری دانشجویان ایران»(ایسنا)، «کاظم صدیقی» درباره رد صلاحیت کاندیداها توسط شورای نگهبان اظهار کرد: «مردم نشان دادند که به قانون تمکین دارند» و افزود: «تمکین در برابر نظر شورای نگهبان پیروزی برجسته‌ای برای ملت ایران است».

20130201-kazem-sedighi-koocheh

امام جمعه موقت تهران انتخابات این دوره را از حساس‌تر از گذشته خواند و گفت: «انتخابات برای دفاع، رقم زدن سرنوشت، وفاداری به امام، لبیک به خون شهدا و اجرای دستور ولی فقیه است».

«کاظم صدیقی» در بخش دیگری از سخنان خود گفت: «همان‌طور که خداوند در جنگ به ما کمک کرد، امروز نیز به مردم و ارتش سوریه کمک می‌کند و ما می‌بینیم که آن‌ها در مقابل عوامل صهیونیست پیش‌ روی کرده‌اند و امیدواریم پیروزی سوریه را به زودی ببینیم».

بیشتر بخوانید:

«سبک مدیریتی من ‘گلوله‌های برفی’ است»«سبک مدیریتی من ‘گلوله‌های برفی’ است»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۱ Comment


  1. تهمورث
    1

    با شنیدن فرمایشات افرادی نظیر صدیقی و دیگر خطیبان نماز جمعه انسان تصور میکند که در زمان شاه بابا یعنی فتحعلیشاه قاجار است. حضرتی با بیاناتش هنوز در دستگیر نمودن امپراتور ارووس توسط لشکر اجنه هستند. نمیدانم بکدامین گناه ملتی چون ایرانیان گرفتار اندیشمندانی از رسته صدیقی و دیگر فضلای این جمهوری شده اند. بهوش باشیم که این جماعت در هر برهه از زمان آتشی روشن و ملتی را در ان بی خانمان کرده اند بنگرید به فتنه گری این جماعت در بلوای زن مسلمه گرجی و پیامد ان که منجر به از دست رفتن قفقاز بالا و آران گردید و با در ماجرای هرات و خان مرو و غیره و خنده دار انکه دامان این دینداران پاک و این مردم هستند که بکفاره گناه نکرده تاوان میدهند آقا جناب صدیقی نان رسیده دفتر رهبریت را بخور و اینقدر جفنگ مباف .