Saturday, 18 July 2015
21 June 2021
امام جمعه موقت تهران

«دروغ بودن ادعای تقلب در انتخابات ۸۸ ثابت شد»

2013 June 28

خبر / رادیو کوچه

«حجت‌الاسلام کاظم صدیقی» امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های روز هفتم تیرماه، گفت: «حضور حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری امسال، در عمل دروغ بودن ادعاهای سال ۸۸ را ثابت کرد».

در پی انتخابات ریاست جمهوری ماه گذشته، بسیاری از مقام‌های جمهوری اسلامی از جمله «محمد رضا عارف» که نامزد انصراف‌داده اصلاح طلبان در انتخابات بود، با بیان اظهارات مشابهی، تقلب در انتخابات سال ۸۸ را رد کردند.

20130201-kazem-sedighi-koocheh

به گزارش «خبرگزاری دانشجویان ایران» (ایسنا)، حجت‌الاسلام صدیقی گفت: «دشمن با روش‌های پیچیده و با تجاربی که کسب کرده و موفقیت نسبی که در سال ۸۸ به دست آورده بود، تصور می‌کرد که این بار نیز می‌تواند حضور مردم را پای صندوق‌های رای کم رنگ کند، اما خدا مردم ایران را دوست دارد و خدا نگذاشت که نقشه‌های دشمن که آماده کرده بود، صفوف ملت را بشکند».

صدیقی افزود: «انتخابات اخیر دشمنان را مایوس کرد، مهمترین اثر این انتخابات این بود که در سال ۸۸ برخی از خدا‌، قیامت و بصیرت مردم غافل بودند و ادعای تقلب کرده و برخلاف قانون عمل کردند و مردم را به خیابان‌ها کشاندند و رسانه‌های غربی مشروعیت نظام را زیر سوال بردند، اما حضور حماسی شما عملا دروغ بودن آن ادعا و بی‌جا بودن فتنه‌ دیگران را ثابت کرده و بر دشمنان تو دهنی زد و خود آن‌ها اعتراف کردند که مردم در انتخابات حضور حماسی داشتند».

بیشتر بخوانید:

«حتی کسانی که طرفدار نظام نیستند، به انتخابات آن اعتماد دارند»«حتی کسانی که طرفدار نظام نیستند، به انتخابات آن اعتماد دارند»

«با انتخابات اخیر، ادعای تقلب بی‌اساس شد»«با انتخابات اخیر، ادعای تقلب بی‌اساس شد»

«نظام باثبات است، نیاز به صدور حکم حکومتی نبود»«نظام باثبات است، نیاز به صدور حکم حکومتی نبود»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,