Saturday, 18 July 2015
16 May 2021
هفته ششم لیگ جهانی والیبال

«تیم ملی والیبال ایران، کوبا را هم برد»

2013 July 06

خبر / رادیو کوچه

تیم ملی والیبال ایران در هفته ششم لیگ جهانی این رشته ورزشی، روز شنبه پانزدهم تیر ماه (ششم جولای) بر حریف قدرت‌مند کوبایی خود با نتیجه سه بر دو پیروز شد.
در ست‌های اول و دوم این دیدار که در سالن دیپورتیو در هاوانا برگزار شد، تیم ایران بازی را به حریف واگذار کرد و کوبا توانست با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۱۹ از ایران پیشی بگیرد.

IMG08050609
اما پس از آن در سه ست پیاپی ایران با گرفتن نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۲ و در نهایت ۲۶ بر ۱۴، خود را به عنوان تیم پیروز میدان شناساند.
پیشتر تیم ایران در برابر تیم ایتالیا ۴ امتیاز از کل ۶ امتیاز بازی را از آن خود کرده بود، تیم قدرت‌مند صربستان را شکست داده و بازی قابل قبولی در برابر تیم‌هایی چون روسیه ارائه کرده بود.
ایران در این دوره از بازی‌ها، با ۹ امتیاز در رده پنجم جدول گروه خود قرار دارد و صبح یک‌شنبه به وقت تهران، دومین بازی خود را با این تیم آغاز خواهد کرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. تهمورث
    1

    انسان این جوانان را که مشاهده میکند احساس غرور و سربلندی مینماید. بشما شیر زنان و شیر مردان بایستی افتخار نمود که از شرف و حیثیت ایرانی خود این چنین سر افراز پیروز بیرون آمدید.پیروزی غرور آفرین دختران وپسران در فوسبال داخل سالن و نیز پیروزی شاگردان ولاسکو در کوبا بر همه همایون باد. ساده بگویم ” بچه ها متشکریم” من قضا قدری نیستم ولی مثل این است که آمدن روحانی خوش و میمون بوده ؟.