Saturday, 18 July 2015
13 June 2021
حبیب‌اله عسگراولادی

«خداوند با ریاست جمهوری روحانی آرزوهای ولی فقیه را محقق کرد»

2013 July 19

خبر / رادیو کوچه

«حبیب‌اله عسگراولادی» دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، روز پنج‌شنبه بیست‌وهفتم تیرماه در مراسم افطاری جامعه اسلامی مهندسین گفت که با انتخاب «حسن روحانی» به عنوان رییس جمهوری اسلامی، «خداوند دعای ولی‌فقیه را مستجاب کرد و آرزوهایی که ایشان برای انتخابات داشت محقق شد و یک انسان معتدل و خردورز رییس‌جمهور شد».

وی افزود: «بنده از همان روز اول به روحانی تبریک گفتم به ایشان تاکید کردم که شما رای من نبودید اما امروز که انتخاب شدید می‌گویم که خیرالموجودین هستید».

20121130-asgarowladi

به گزارش «خبرگزاری مهر»، دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به مواضع روحانی گفت: «اگر در مطبوعات دقت کنید روحانی در خصوص رابطه با لبنان و سوریه موضعی گرفت که ما در کنار مقاومت در منطقه قرار داریم و به نظر بنده انتخاب وی تقدیر خداوند بود و ما باید تسلیم رضای خداوند باشیم».

وی با اشاره به رفتار اصول‌گرایان با دولت آینده گفت: «همیشه نگاه رهبری و امام این بوده و هست که ما باید جریانات و مجموعه های سیاسی را سیاه و سفید تعبیر نکنیم یعنی نگوییم اصول‌گرایان سفید هستند و اصلاح طلبان سیاه».

عسگراولادی افزود: «همان‌طور که در منشور برادری در روزهای آخر حیات امام از دو جناح خواسته بودند در سایه این منشور باید هم‌گرایی داشته باشیم و در حال حاضر این مقدمه فراهم شده و خود آقای روحانی نیز در چینش کابینه دارند مطالعه می کنند که هم از اصول‌گرایان و هم از اصلاح طلبان در آن وجود داشته باشد».

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۱ Comment


  1. تهمورث
    1

    من به شخصه از حضرتی عسکر اولادی شناختی ندارم و آنچه میدانم از خواندن خبر های پیرامون ایشان است و بس و در موضعی نیستم که در مورد ایشان اظهار نظری کنم ولی بنا به تجربه ام با گروهی از بازاریان میدانم که این جماعت در مورد فایده های مادی جز منافع خود هیچ چیز دیگری را مد نظر ندارد.برای او پاشیده شدن برنجکار مازنی و گیلانی به اهمیت تر از آن است که حتی به آن فکر کند. آوردن خاکشیر از چین شاید قدری به طنز در آید ولی واقعیت دارد این گروه اگر نماز میخوانند در همان حال جیب شلوار را مواظبند. جکایت از این گروه بسیار است تا فرصتی دیگر ولی بگویم حضرتشان بهر حال بازاری و از آن دست بازاریانی است که سالیان دراز در بازار کونه کرده اند.