Saturday, 18 July 2015
16 June 2021
محمد تقی کروبی

«مهدی کروبی در یک هفته، دو بار به بیمارستان منتقل شد»

2013 July 21

خبر / رادیو کوچه

«محمد تقی کروبی» گفته است که پدرش «مهدی کروبی» که از بهمن ۱۳۸۹ همانند «میرحسین موسوی» دیگر کاندیدای معترض به نتایج انتخابات بحث‌برانگیز سال ۸۸ و همسرش «زهرا رهنورد» در حصر خانگی به سر می‌برند، طی یک هفته، دوبار به بیمارستان منتقل شده است.

به گزارش «سحام نیوز»، «دکتر محمد تقی کروبی» در این باره گفت: «در هفته گذشته ایشان را دوبار برای درد کمر و انجام پاره‌ای از آزمایشات به بیمارستان وزارت اطلاعات بردند و ساعت‌ها ایشان در بیمارستان بودند. فقط می‌دانیم غلطت خون ایشان به شدت بالاست و این غلظت بی‌سابقه بوده و در شرایط سنی ایشان مضر و نگران کننده است. بارها از مسوولان امنیتی خواسته‌ایم که پرونده پزشکی‌شان را در اختیارمان قرار دهند تا مراحل درمانی را زیر نظر متخصصان مورد اعتماد خانواده پی‌گیری کنیم که چنین نشده است».

20121206-karoubi

فرزند «مهدی کروبی» در پاسخ به این سوال که «آیا تغییری در رفتار زندانبانان و یا مقامات امنیتی پس از انتخابات اخیر ریاست جمهوری و انتخاب آقای روحانی مشاهده کردید؟»، گفت: «خیر. تاکنون هیج چیز تغییر نکرده. مثلا برادرم، حسین آقا کماکان از ملاقات محروم هستند یا ملاقات سایر فرزندان مطابق گذشته اعمال می‌گردد. این انتظار در سطح جامعه بوجود آمده و ریشه آن را می‌توان در شعارهای مردمی دانست که یک‌بار دیگر در انتخابات بر اصلاحات تاکید کردند و آقای روحانی را به قدرت رساندند و در جشن پیروزی با صدایی بلند در تمام کشور خواستار آزادی رهبران در حبس شدند. آزادی رهبران و فرزندان دلیر و نخبه این کشور از زندان‌ها خواسته اصلی آنانی است که آقای روحانی را بر کرسی ریاست نشاندند. البته بسیار زود است که از رئیس جمهور منتخب، کسی که هنوز بطور رسمی قدرت را در اختیار ندارد انتظار حل و فصل موضوع زندانی‌ها را داشت. اما این‌که ایشان بعد از بدست گرفتن قدرت اجرایی و با اتکا به آرای مردم چه می‌کند، موضوع دیگری است».

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,