Saturday, 18 July 2015
13 June 2021
سخن‌گوی قوه قضاییه

«معترضان به محض ورود به ایران، تحت تعقیب قرار می‌گیرند»

2013 July 23

خبر / رادیو کوچه

«غلامحسین محسنی اژه‌ای»، سخن‌گوی قوه قضاییه  و دادستان کل کشور روز دوشنبه ۳۱ تیرماه در جمع خبرنگاران گفت: «افرادی که در فتنه سال ۸۸ به ملت و نظام ظلم وارد کردند، پس از بازگشت به ایران تحت تعقیب قرار می‌گیرند.»

20121217-mohseni-ejeyi

وی در کنفرانس خبری خود که این بخش از آن از شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی پخش شد، در پاسخ به خبرنگاری که نظر وی را درباره احتمال بازگشت افرادی که پس از روی‌دادهای ۸۸ از کشور خارج شده‌اند، پرسیده بود، گفت: «اگر کسی مرتکب جرمی شده، حالا چه خارج از کشور علیه ایران مرتکب جرم شده یا در داخل ایران مرتکب جرم شده و بعد، از کشور بیرون رفته، ما ممنوع‌الورود نمی‌کنیم که بگوییم حق وارد شدن به کشور را ندارد ولی حتما وقتی وارد شد، به اتهام او رسیدگی می‌شود».

سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: «افرادی که در فتنه سال ۸۸ ظلم عظیمی را به ملت و نظام ظلم وارد کردند، چه به صورت رسمی و چه غیر قانونی از کشور خارج شده باشد، به محض ورود تحت تعقیب قرار می‌گیرد و به اتهامش رسیدگی می‌شود».

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۱ Comment


  1. تهمورث
    1

    در این انتخابات من بکسی رای ندادم چون شناختی از هیچکدام نداشتم ولی به گفتم فکر کنید و اگر شناختی دارید چه مثبت و چه منفی بروید و رایتان را بدهید که اینبار بدلیل ناجور بودن محل رای گیری در منطقه خیلی از افراد که میشناختم و میدانم دلی در گرو جمهوری دارند رای ندادند که بگذریم. حضرتی اژه ای فرمایش صحیحی کرده اند و من نمیدانم چرا ما هنوز در شنیدن قرم قرم حضرات نمیخواهیم ساق آن را بشنویم. چطور بایستی تفهیم کرد که این کشک نه برای آش شما که برای مسمی خودشان سابیده شده. بقول حافظ تا آن زمان که پرده بر افتد چه ها کنند. در سابق تکیه کلامی داشتم ” یا حق ” که دیدم در جمهوری اسلامی چیزی بنام حق وجود ندارد آنرا کنار گذاردم. بقول دوستی مگر آدم مغز خر خورده که بابت دوبار لعنت بچاه درک در جهنم راهی شود بفکر رفتن به ایران نباشیم که بقول معروف نه شیر شتر و نه دیدار عرب .