Saturday, 18 July 2015
13 June 2021
پس از آخرین دفاعیات

«اظهار رضایت فائزه هاشمی از روند دادگاهش»

2013 August 08

خبر/ رادیو کوچه

دادگاه «فائزه هاشمی رفسنجانی» به ریاست «قاضی صلواتی» و با حضور وکیل مدافعش آقای «غلامعلی ریاحی» پس از ۱۰۵ دقیقه و اخذ آخرین دفاعیات متهم به پایان رسید.

به گزارش «خبرگزاری مهر» روز چهارشنبه شانزدهم مرداد ماه ساعت ۱۰ صبح دادگاه «فائزه هاشمی رفسنجانی» به ریاست «قاضی صلواتی» در دادگاه انقلاب برگزار شد.

«فائزه» قبل از ورود به جلسه دادگاه در جمع خبرنگاران گفت : «پرونده ام روند قانونی و درستی ندارد که امروز قرار است به این موضوع در دادگاه رسیدگی شود. روند غیرقانونی پرونده ام اصلاح شده است ولی اطلاع خاصی از روند امروز دادگاه ندارم. فعلن حرفی نمی‌زنم تا دادگاه برگزار شود. در حال حاضر با هدف دفاع از خود به دادگاه آمده ام. اتهام من اخلال در نظم زندان است».

faaizze

این خبرگزاری همچنین می‌افزاید «فائزه هاشمی» پس از آخرین دفاعیاتش گفت: «از روند دادگاه راضی هستم و باید منتظر رای قاضی باشیم.آخرین دفاعیات از من اخذ شد و با توجه به اینکه جلسه محاکمه غیرعلنی بود نمی توانم درباره محتویات آن صحبت کنم.در دادگاه واقعیت‌ها را گفتم و روند دادگاه خوب بود، حالا باید منتظر رای قاضی باشیم.جلسه امروز به شکل قانونی برگزار شده بود و اعتراضی به جلسه امروز ندارم.»

«غلامعلی ریاحی» وکیل مدافع خانم «فائزه هاشمی» نیز گفت: «من توضیحات شفاهی ام را در دادگاه مطرح کردم و همان توضیحات را به صورت کتبی به قاضی ارائه کردم. جلسه دادگاه غیرعلنی بود و نمی توانم درباره جزئیات آن صحبت کنم.توهین به مقامات ارشد و مسئولان کشور از جمله اتهامات موکلم بود که سه ماه قبل برای این اتهام قرار منع تعقیب صادر شد و امروز موکلم به اتهام اخلال در نظم زندان محاکمه شد. در خصوص رای دادگاه نمی توان صحبت کرد و مهم این است که قاضی دفاعیات ما را قبول کند یا نه. اگر رای مورد رضایت ما نباشد قطعن به آن اعتراض خواهیم کرد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,