Saturday, 18 July 2015
24 January 2021
با اعلام سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص گردید

«نام داوران رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا »

2010 February 21

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی داوران، کمک داوران، ناظران بازی‌ها و داوری‌های روز اول لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرد.

رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در این هفته با 16 بازی در روزهای چهارم و پنجم اسفند برگزار می‌شوند.

محسن ترکی چهارشنبه در چین سوت می زند.

محسن ترکی به همراه رضا سخندان و داود رفعتی ساجدی داوران ایرانی قضاوت بازی هنان جیان چین و آرمد فورس سنگاپور را برعهده خواهند داشت. این بازی روز چهارشنبه پنجم اسفند در گروه هفتم رقابت‌های لیگ قهرمانان در چین برگزار می‌شود.

جهانبازی و مظفری زاده در AFC CUP

یداله جهانبازی و سعید مظفری‌زاده دو داور وسط ایرانی روز اول بازی‌های «ای‌اف‌سی‌کاپ» خواهند بود.بازی‌های روز اول سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته، چهارم و پنجم اسفند ماه برگزار می‌شود.

یداله جهانبازی قرار است با کمک غلامحسین کهوری و علیرضا یزدانی عشق آبادی بازی دو تیم القادسیه کویت و النجمه سوریه را در کویت سوت بزند. این بازی در گروه چهارم ای‌اف‌سی‌کاپ روز پنجم اسفند انجام می‌شود. سعید مظفری‌زاده دیگر داور ایرانی است که با کمک رسول فروغی بازی دو تیم کویت اس‌سی و الهلال یمن در گروه دوم را روز چهارم اسفند‌ماه در کویت قضاوت خواهد کرد.

امید جمالی ناظر ایرانی دیدار روز اول

امید جمالی دیگر ایرانی حاضر در این دور رقابت‌ها خواهد بود که نظارت الاهلی صنعا و شباب الاردن در گروه یک را بر عهده خواهد داشت. این بازی روز چهارم اسفند برگزار می‌شود.

مسعود مرادی داور کاشیما – چانگ چون در ژاپن

مسعود مرادی به همراه حسن کامرانی فر و محمد‌رضا ابولفضلی از ایران داوران بازی کاشیما آنتلرز ژاپن برابر چانگچون یاتای چین در گروه ششم لیگ قهرمانان خواهند بود.این بازی روز سه‌شنبه، چهارم اسفند در ژاپن برگزار می‌شود.

داور ازبک در کرمان دست به سوت می‌شود

والنتین کوالنکو ازبکستانی قاضی دیدار اول مس کرمان در لیگ قهرمانان خواهد بود.دیدار اول مس کرمان از ایران در مقابل تیم الاهلی امارات خواهد بود.

داور قطری سوت سپاهان – الشباب را می‌زند

سوت بازی سپاهان ایران – الشباب عربستان را عبدالرحمن محمد الحسین قطری می‌زند.دو تیم قرار است روز چهارشنبه در عربستان به میدان بروند.

مینورو داور ذوب‌آهن شد

توجی مینورو داور بازی ذوب‌آهن ایران – الوحده امارات در روز 23 فوریه خواهد بود.دیداری که یقینن برای شروع کار ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا مهم خواهد بود.

الاهلی – استقلال با سوت هیرویوشی ژاپنی

بازی دو تیم استقلال ایران و الاهلی عربستان را تاکایاما هیرویوشی ژاپنی سوت می‌زند.دو تیم قرار است روز سه‌شنبه چهارم اسفند در عربستان به میدان بروند. این اولین بازی استقلال در گروه یک لیگ قهرمانان آسیا 2010 خواهد بود.


«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,