Saturday, 18 July 2015
24 January 2021
در منطقە بانه

«درگیری میان پیشمرگان کرد و سپاه پاسداران»

2013 October 26

خبر/ رادیو کوچه

فرمانده سپاه کردستان غروب روز جمعه سوم آبان ماه در گفت‌وگو با خبرگزاری «فارس» در سنندج از درگیری میان نیروهای سپاه پاسداران و کسانی که او آن‌ها را ضد انقلاب نامید خبر داد و مدعی شد در این درگیری، سه نفر از این افراد کشته و دو نفر دستگیر شده‌اند.

در همین رابطه منابع محلی به «رادیو کوچه» ضمن تایید این درگیری گفته‌اند، درگیری در منطقه شهرستان بانه صورت گرفته و  تعدادی از نیروهای سپاه نیز کشته شده‌اند.

1

                  آزاد سالم یکی از کشته شدگان

بنابه گزارش‌های رسیده به «رادیو کوچه» در جریان این درگیری، دو تن از نیروهای پیشمرگ به نام‌های «آزاد سالم» و «هوشیار عزیز‌نژاد» جان خود را از دست دادند و نفر سوم هم که زخمی بوده به دست نیروهای سپاه افتاده که بعد از ضرب و شتم، در میدان جنگ جان خود را از دست داده است.

«امجد حسین پناهی» از فعالین سیاسی کرد که در حال حاضر به کردستان عراق سفر کرده است، به «رادیو کوچه» گفت صحبت‌‌های سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه کردستان در مورد ستگیری سه نفر از پیشمرگان کرد صحت ندارد، اما وی کشته شدن دو تن از آنها تایید کرد.

دو هفته پیش نیز در منطقه بانه در یک درگیری دیگر پنج نفر از فرماندهان سپاه پاسداران ایران که همه آنها از نیروهای محلی بودند کشته شدند که هیج‌یک از احزاب کرد مسئولیت آن را به عهده نگرفتند.

بیشتر بخوانید

پنج نفر از اعضای سپاه پاسداران کشته شدند

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. ali salehi
    1

    I am very sorry