Saturday, 18 July 2015
05 December 2020
در جمع نیروهای بسیج

«رهبر ایران آمریکا را راس استکبار و اسراییل را سگ هار نجس خواند»

2013 November 20

خبر/ رادیو کوچه

روز چهارشنبه، بیست و نهم آبان‌ماه تنها ساعاتی قبل از آغاز مذاکرات هسته‌ای ژنو ۳، آیت‌اله «علی خامنه‌ای» رهبر جمهوری اسلامی، در جمع گروه بزرگی از نیروهای بسیجی ایران بار دیگر به طرف مقابل مذاکره خاطرنشان کرد که ایران ذره‌ای از حقوق اتمی خود عقب‌نشینی نمی‌کند.

آیت‌اله «خامنه‌ای» که به گزارش خبرگزاری‌های ایرانی برای «ده‌ها هزار» نیروی بسیجی سخنرانی می‌کرد در سخنانی شدیداللحن دولت ایالات متحده آمریکا را راس استکبار دانست.

او با این حال تاکید کرد که جمهوری اسلامی با مردم آمریکا دشمنی ندارد و می‌خواهد با همه ملت‌ها رابطه داشته باشد، بلکه به گفته او مشکل حکومت جمهوری اسلامی با دولت آمریکا و استکبار است.

رهبر جمهوری اسلامی در بخشی دیگر از سخنرانی خود به مقامات دولت ایران هشدار داد که «کسی نگوید که فلان کار در زمان فلان رییس جمهور آمریکا صورت گرفت، همه‌شان یکی هستند، در برابر نظام جمهوری اسلامی یک سیاست دارند.»

1

آقای «خامنه‌ای» در سخنرانی روز چهارشنبه خود که تنها ساعاتی پیش از مذاکرات اتمی ایران با گروه ۵+۱ در ژنو، سوئیس، ایراد شد تاکید کرد که برای طرف ایرانی خطوط قرمزی وجود دارد که مذاکره‌کنندگان ایرانی موظفند آنها را رعایت کنند.

آیت‌اله «خامنه‌ای» با این حال در سخنرانی خود خاطرنشان کرد که «البته در جزئیات این مذاکرات مداخله نمی‌کنیم.»

آیت‌اله «خامنه‌ای» در حمله‌ای شدیداللحن به اسراییل که ایران را به تلاش برای ساخت بمب اتمی متهم می‌کند این کشور را «سگ هار نجس منطقه» خواند و در مقابل اسراییل را متهم کرد که رژیم نامشروعی است که «جز شر چیزی برای دنیا نداشته است.»

او در جایی دیگر با اشاره به دولت اسراییل گفت که «اسم حیوان را هم بر روی آنها نمی‌شود گذاشت.»

رهبر جمهوری اسلامی در عین حال در سخنانی تند به کسانی که قصد تعرض و تجاوز به ایران را داشته باشند هشدار داد که به آنان «چنان سیلی‌ای خواهد زد که هرگز فراموش نخواهند کرد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۲ Comments


  1. تهمورث
    1

    حضرتی رهبر, ولی امر مسلمانان هر اسم دیگری که میخواهی , پدر جان باند رفسنجانی روحانی که قبول نمودند شما نیز بمانند رهبر کاتالیکها دارای محدوده واتیکان مانند باشید و در امور جاری به گفتم و خواهم گفتی کفایت نمائید دیگر بیشتر از این چه میخواهید. مشتی رانده شده از عراق که صبح تا شب برایتان هیپ هیپ هورا میکشند دویست و خورده ای بز اخفش که بعنوان نمایندگان ملت روی صندلیهای چرمی سبز رنگ لمیده اند و رئیس قضائی که بغلط فکر میکند رئیس غذا است هم در توبره اتان است اعتقادی هم به آنچه ظاهرن میگوئید هم ندارید پس بگذارید ملتی صبور و یا بقول پیروان دائی یوسف “ملت شریف ایران” بعد از رفتن تحفه نطنزتان یعنی احمدی نژاد نفسی براحتی بکشند. باور کنید اگر اینکار را انجام دهید ملیون آدم مثل من لا مذهب ازتان تشکر میکنیم و مومن شده از خدا برایتان سعادت آرزو مینمائیم. باور کن.

  2. 2

    dE31hf izispapeizfs, [url=http://dxxsndmqigln.com/]dxxsndmqigln[/url], [link=http://oojjdycbwghz.com/]oojjdycbwghz[/link], http://rnrjnaqmnawz.com/