Saturday, 18 July 2015
22 June 2021
مدیر حوزه علمیه حکیمیه تهران

«آیت‌اله خامنه‌ای مهره امام زمان است و از او دستور می‌گیرد»

2014 January 03

خبر / رادیو کوچه

آیت‌اله قرهی مدیر حوزه علمیه حکیمیه تهران گفته است: ما قایل به این هستیم که فتنه ٨٨  را اگر تنها خود رهبری بودند نمی‌توانستند آن را مدیریت کنند، ایشان مهره امام زمان هستند و از آن حضرت دستور می‌گیرند که این فتنه مدیریت شد

خبرگزاری بین‌المللی پیام کوتاه «نسیم» روز چهارشنبه یازدهم دی‌ماه به نقل از آیت‌اله قرهی با انتشار این سخنان همچنین نوشت که وی گفته است: این افرادی که می‌گویند ما اصلاح‌طلبیم، مفسد هستند و چه فسادهایی هم کردند.

آیت‌اله «قرهی» عزل آیت‌اله منتظری از قایم مقامی «روح‌اله خمینی» بنیان‌گذار جمهوری اسلامی را به این دلیل دانسته است که انتخاب آقای «منتظری» از سوی حضرت مهدی امام دوازدهم شیعیان نبود، بلکه از سوی شورای نگهبان بوده است، به همین دلیل، بنابه دستور امام زمان از سوی آیت‌اله «خمینی» از پست قائم‌مقامی برکنار شد تا حضرت مهدی خودش جانشین آیت‌اله خمینی را انتخاب کند.

وی در این رابطه گفته است: خبرگان قائم‌مقامی[آیت‌اله منتظری] را انتخاب کرد و به امام [آیت‌اله خمینی] ارتباطی ندارد. شاید کسی بگوید: مردم شما را خواستند و انتخاب کردند، حالا این خبرگان را انتخاب کردند که نمایندگان مردم هستند و آن‌ها تشخیص دادند که این فرد، قائم مقام باشد، به شما ارتباطی ندارد که بخواهید او را عزل کنید. امّا می‌فرمایند: نخیر، باید عزل شود؛ چون از ناحیه حضرت حجت دستور داده شده است و از همان ناحیه حضرت حجت هم بیان می‌شود که شما! نگران نباش، کس دیگری انتخاب می‌شود.

garahi

آیت‌اله «قرهی» با بیان اینکه روز به روز به جمال و کمال رهبر معظم انقلاب افزوده می‌شود گفته است: «ما قائل به این هستیم که فتنه ٨٨  را هم اگر خود آقا [آیت‌اله خامنه‌ای] به تنهایی بودند، اصلن نمی‌توانستند. ایشان مهره هستند و دستور می‌گیرند. کما اینکه خودشان هم در نمازجمعه در نجوایی با حضرت حجت صحبت کردند و بیان کردند: تو صاحب این انقلابی، تو آبرو دادی و … . معلوم است که از ناحیه حضرت و خدا انتخاب می‌شوند و اصل قضیه این است.»

وی همچنین گفته است: کبالجد در هر ازمنه‌ای دیدیم که این‌ افرادی که می‌گویند ما اصلاح‌طلب هستیم، مفسد هستند و چه فسادهایی هم کردند که اگر تاییدات خود حضرت حجت نبود، این نظام حفظ نمی‌شد. لذا بارها عرض کردم که این نظام متعلق به حضرت حجت است.»

آقای «قرهی» علت نیامدن حضری مهدی را نداشتن دولت مهدوی دانسته اما یاداوری کرده که: «نظاممان، نظام مهدوی است و موسس این نظام، خود آقا جان[امام دوازدهم شیعیان] هستند. لذا دیدیم فسادی که این‌ها کردند و واقعن دعا و تاییدات خود آقا جان[امام دوازدهم شیعیان] ، آن را حفظ کرد. خدا شاهده اگر ریز بعضی از این قضایا معلوم شود و برایمان بگویند، غوغاست. دیدید که شوروی سابق را تکه‌تکه کردند. البته بدتر از آن را در این‌جا درست کردند، اما با تاییدات حضرت حجت حفظ شد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. دريا
    1

    ایشان مهره هستند و دستور می گیرند !