Saturday, 18 July 2015
08 December 2021

«شایعه سازی هدف‌مند: همسر مهدی کروبی تقاضای طلاق کرد»

2014 January 08

در بسیاری از رسانه‌ها یا در جامعه پارسی‌زبان هر روز خبرها و یا نوشته‌هایی منتشر می‌شود که به لحاظ خبری ممکن است منبع‌های آن قابل تایید نباشد اما برای اطلاع شما خوانندگان این نوشته‌ها در بخش «شایعه» رادیو کوچه منتشر می‌شود. صحت و سقم این نوشته مورد تایید رسمی رادیو کوچه نیست و فقط به عنوان «اطلاع» بازنشر می‌شود.  لازم به توضیح است در خصوص خبر زیر هیچ نوع سابقه‌ای دال بر تایید این موضوع حتا بر روی فیس بوک آقای کروبی وجود ندارد و این روش ایجاد جنگ روانی یکی از شیوه‌های سایت های زنجیره‌ای است که توسط گروه‌های مشخص اداره می‌شود. انتشار این خبر نیز با هدف اطلاع رسانی و تشخیص شایعه و کذب نویسی از خبر صحیح است. تارنمای صلح نیوز یکی از تارنماهای زنجیره‌ای منسوب به جریان‌های امنیتی در جمهوری اسلامی است. 

شایعه / رادیو کوچه

منبع: صلح نیوز

تارنمای صلح نیوز روز دوشنبه شانزدهم دی‌ماه اعلام کرد، «محمد تقی کروبی» فرزند «مهدی کروبی»، در صفحه فیس‌بوک خود خبر از درخواست طلاق مادرش «فاطمه کروبی» داده است.

این وب‌سایت علت درخواست طلاق فاطمه کروبی همسر مهدی کروبی را افشاگری صلح نیوز در مورد همسر دوم مهدی کروبی عنوان کرده است.

به نوشته این وب‌سایت، فرزند مهدی کروبی در فیس بوک خود نوشته است: «مادر بعد از پنجاه سال زندگی با پدر تقاضای طلاق کرد! بدون شرح»

fatemeh-mehdi-karroubi

صلح‌ نیوز نوشته است: «به نظر می‌رسد با افشای ماهیت پلید سران فتنه به زودی خانواده‌های آن‌ها نیز از این افراد اعلام برائت کرده و خط و زندگی خود را ازآنها جدا نمایند.»

این وب‌سایت مدعی است، دو روز بیش با انتشار نامه (معصومه -س) همسر دوم مهدی کروبی پرده از ماهیت به نوشته صلح نیوز پلید یکی از سران فتنه برداشته است.

«مهدی کروبی» از نامزدهای معترض به نتایج بحث‌برانگیز انتخابات ریاست جمهوری ٨٨ است که از بهمن ماه همان سال در حصر به سر می‌برد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۶ Comments


 1. sina
  1

  بی شعور ها این چه طرز خبر رسوندن هست؟ این چرت و پرت رو صلح نیوز نوشته، شما تکرارش می کنبد؟؟


  1. ardavan
   2

   دوست گرامی
   ضمن احترام به نظر شما لازم است اشاره کنم، انتشار یک نوشته در بخش شایعه به خودی خود روشن کننده ماهیت نوشته است. اما حسن اش در این است که برای بسیاری که این نوشته معیار خبری است روشن خواهد شد که جنس کار چیست. همیشه نباید یک طرف را دیدکمی به استراژی خبر و تاثیر ان فکر کنید. قضاوت در مورد شعور برای ما انگار کار اسانی شده است.
   ممنون از محبت و همراهی شما


 2. ardavan
  3

  برای اصلاع دوستان صلح نیوز خبر دروغ را با توجه به انتشار این نوشته با توضیح مقدمه در بخش شایعه در کوچه و اشاره به جنگ روانی سایت های زنجیره ای از روی تارنمای خود حذف کرد.


 3. بله؟
  4

  ?????????به نوشته صلح نیوز پلید


 4. بهاره
  5

  آره حتما تو این چند وقت که تو حصر بوده سران مملکت دلشون سوخته خواستن ار تنهایی درش بیارن.


 5. سارا
  6

  همه توجه نمیکنند که شما اینو تو بخش شایعه نشر دادید. پس نتیجه ناخواسته اشاعه بیشتر این شایعه است.