Saturday, 18 July 2015
05 December 2020
خبرهای ورزشی

«انتخابات کمیته ملی المپیک و ارایه سندی جدید از جعل اسناد»

2014 January 21

خبر / رادیو کوچه

انتخابات کمیته ملی المپیک و ارایه سندی جدید از جعل اسناد

بعد از این‌که آقای «محمود خسروی‌وفا» در رابطه با یکی از ساختمان‌های کمیته ملی المپیک و فروش آن با قیمتی ناچیز، آقای «محمد علی آبادی» را محکوم به انجام کارهایی خلاف قانون ساخت قرار شد مسوولان کمیته حقوقی در این خصوص تصمیم بگیرند، اما هم‌چنان هیچ نظر و تصیم‌گیری درباره این پرونده مطرح نشده است.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

حالا بعد از چند ماه از این ماجرا و صحبت‌ها، در یک قدمی انتخابات کمیته ملی المپیک اتفاق جالبی رخ داده و آن این است که در تاریخ ١١ آبان ٨٩ ساعت ١۵ جلسه هیات اجرایی تشکیل می‌شود و صورت‌جلسه هم درباره مسایل مطرح شده فروش ساختمان گاندی است. در این جلسه که علی‌آبادی، افشارزاده، مهدی قدمی، خسروی‌وفا، مهدی کرباسیان، مهدی هاشمی، مشحون، رباب شهریان، کفاشیان، ناظق نوری و شاهرخ شهنازی حضور داشتند.

بند سوم این صورت‌جلسه چنین می‌گوید: «با توجه به درج ٣ نوبت آگهی فروش ساختمان گاندی، از آن‌جا که در نوبت‌های اول و دوم هیچ پاسخی به آگهی داده نشده و در نوبت سوم شرکت ابنارهای عمومی به عنوان تنها شرکت‌کننده در مزایده مبلغ پیشنهاد ۶ میلیارد ریال پایین‌تر از قیمت کارشناسی بود مزایده سوم نیز منتفی اعلام گردید و مقرر شد از طریق مذاکره ساختمان مزبور به فروش برسد.

با توجه به مذاکره با شرکت‌های مختلف پیشنهاد موسسه مالی قائمین اقتصاد به مبلغ ٠٠٠/٠٠٠/۵٠٠/٣٧ ریال مورد قبول هییت اجرایی قرار گرفت و مقرر شد ساختمان گاندی به مبلغ مزبور به شرکت یاد شده فروخته شود.

در بین اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک علی‌آبادی، قدمی، کرباسیان، کفاشیان، افشارزاده، شهنازی و ناطق نوری این صورت‌جلسه را امضا کردند، اما کفاشیان در کنار امضا نوشت که با بند سوم صورت‌جلسه مخالف است.

حالا برخی‌ها در کنار اسامی خسروی‌وفا، مهدی هاشمی، شهریان، و مشحون جعل امضا کرده‌اند.

سند اصلی و جعلی در تصویر قابل مشاهده است.

sanad-jali

سند جعلی

sanad-asli

سند اصلی

اتهام روابط عاشقانه به پیر ٧٧ ساله فوتبال جهان

رسانه‌های سوییسی از رابطه عاشقانه سپ بلاتر با خانمی که ٢٧ سال از او کوچک‌تر است، خبر دادند.

سپ بلاتر رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) قبل از مراسم توپ طلای جهان در سال ٢٠١٣ در یک مصاحبه جنجالی اعلام کرد ترجیح می‌دهد لیونل مسی برنده‌ توپ طلای فوتبال جهان شود زیرا رونالدو بیشتر اوقات در جلوی آیینه به خودش می‌رسد.

پس از این اتفاق، بلاتر در مراسم اهدای توپ طلای فوتبال جهان در کنار لیندا باراس یک خانم ۴٩ ساله‌ سوییسی دیده شد که بار دیگر باعث ایجاد جنجالی دیگر از طرف سپ بلاتر این بار در رسانه‌های سوییسی شد. رسانه‌های سوییسی مدعی شدند سپ بلاتر ٧٧ ساله با لیندا باراس که همسرسابق یک تاجر سوییسی است رابطه‌ عاشقانه دارد و این دو در مراسم توپ طلای فوتبال جهان در بیشتر مواقع در کنار هم حضور داشتند.

plater

به گزارش روزنامه سوییسی له‌ماتین، خانم ماتیس با رد ادعاهای این روزنامه اعلام کرد هیچ‌گونه ارتباطی بین او و سپ بلاتر نبوده است.

سپ بلاتر از سال ٢٠٠٨ پس از جدایی از همسر بلغاری‌اش مجرد بوده. او پیش از این سه بار ازدواج کرده است.

درخواست پرسپولیس به رئال مادرید برای بازی دوستانه

باشگاه پرسپولیس از طریق یکی از فوتبال‌دوستان ایرانی که ساکن اروپاست و ارتباط نزدیکی با فلورنتینو پرز رییس رئال مادرید دارد درخواستی برای بازی دوستانه به این باشگاه ارسال کرد.

مسوولان باشگاه رئال مادرید این درخواست را بررسی کرده و برای حضور در ایران اعلام آمادگی کردند.

بر اساس توافقات صورت گرفته قرار است نامه رسمی رئالی‌ها در این زمینه تا پایان هفته به باشگاه پرسپولیس اعلام شود.

teem-madrid

نکته مهم و جالب توجه در توافق دو باشگاه این است که رئال مادرید با تمامی ستاره‌های خود از جمله کریستیانو رونالدو، ایکر کاسیاس، کریم بنزما، سرخیو راموس، گرت بیل و … در کنار مربیان بزرگش از جمله کارلو آنچلوتی و زین الدین زیدان به تهران خواهد آمد تا اتفاقی بسیار بزرگ برای فوتبال ایران رخ دهد.

نکته بسیار جالب در خصوص حضور یکی از پرطرف‌دارترین تیم‌های دنیا در ایران، مسایل مالی حاصل از این حضور است. زیرا پس از این‌که تیم فوتبال آث‌میلان ایتالیا به تهران رفت و در مقابل قرمزپوشان وارد میدان شد، صحبت‌هایی از سواستفاده‌های مالی از این دیدار به گوش رسید و امروز در شرایطی که تیم فوتبال این باشگاه شرایط مناسبی را در لیگ برتر فوتبال کشور ندارد و با انجام دیداری ضعیف در داربی انتقادات بسیاری را به چشم دید، به نظر می‌رسد مسوولین این باشگاه باید اهداف خود را تغییر دهند و در راستای موفقیت‌های داخلی گام بردارند نه بازی در مقابل ستارگان و پرداخت چندصد هزار دلار به تیم هایی مانند آث‌میلان یا رئال مادرید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,