Saturday, 18 July 2015
13 June 2021
توسط پلیس امنیت و اطلاعات تهران

«گرداننده صفحه فیس‌بوکی شرارت دست‌گیر شد»

2014 January 27

خبر / رادیو کوچه

«حسین ساجدی‌نیا» رییس پلیس تهران از هک صفحه‌ فیس‌بوکی «شرارت» و دست‌گیری گرداننده آن که به گفته وی اقدام به معرفی اراذل و اوباش می‌کرد خبر داد.

خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا» گزارش داد، سردار «حسین ساجدی‌نیا» صبح روز یک‌شنبه ششم بهمن ماه در حاشیه اجرای هفتمین مرحله طرح مبارزه با اراذل و اوباش و اخلال‌گران نظم و امنیت جامعه در پایتخت گفته است: «شب گذشته ماموران پلیس امنیت و اطلاعات تهران طرحی را در زمینه جمع آوری این افراد آغاز کردند که تا کنون تعداد ٨٨ نفر از اراذل و اوباش در سطح تهران دست‌گیر شدند.»

sherarat

رییس پلیس تهران در رابطه با صفحه فیس‌بوکی «شرارت» نیز گفته است، گرداننده اصلی این صفحه بازداشت شده و به اتهامات خود نیز اعتراف کرده است.

«حسین ساجدی‌نیا» اما گفته است که اطلاعات بیش‌تر در این زمینه، در آینده اعلام خواهد شد.

در چند ماه گذشته صفحه‌ای با بیش از ٣٠ هزار عضو در فیس‌بوک با عنوان «شرارت» ایجاد شده بود که به انتشار عکس‌های خلاف‌کاران می‌پرداخت و در کنار عکس‌ها، زندگی‌نامه و شرحی از اقدامات این افراد با لحنی ستایش‌آمیز منتشر می‌کرد.

صفحه شرارت در حال حاضر در فیس‌بوک در دسترس نیست و بنا به برخی گزارش‌ها این صفحه با گزارش کاربران به فیس‌بوک به عنوان صفحه نامناسب حذف شده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,