Saturday, 18 July 2015
18 January 2021

«شماره سیزدهم نشریه کوچه»

2014 January 31

رادیو کوچه 

سیزدهمین شماره نشریه «کوچه» منتشر شد. این نشریه به صورت الکترونیکی و فایل «پی دی اف» تهیه می شود و به صورت دانلود قابل بهره برداری است. این شماره منتخب مطلب‌های پر بازدید بوده و شما می‌توانید آن‌را چاپ کرده و مانند یک نشریه کاغذی مطالعه و در اختیار دوستان قرار دهید.

نشریه کوچه با مشارکت موسسه غیر انتفاعی کوچه و انتشارات هفت در آمریکا منتشر می‌شود. انتشار این نشریه با هدف انتخاب پر بازدید ترین مطلب های یک ماه در  رادیو کوچه برای در اختیار قراردادن آن به کسانی است که به هر علتی یا امکان مرور روزانه تارنمای رادیو کوچه را ندارند و یا از سرعت پایین برای دست رسی به وب رنج می برند.

20140130_Shoamreh4

شما می توانید فایل پی دی اف سبک شده نشریه را از انتهای این مطلب دانلود کنید. به راحتی با یک پرینتر رومیزی آن را پرینت کنید و در اختیار دوستانی قرار بدهید که دست رسی به نت ندارند. با بررسی آمار بازدید بر روی سایت «ISSUUE» بی‌شک ما یقین داریم انتشار این نشریه از استقبال شما برخوردار بوده است. در شماره قبلی ما نزدیک به دویست و پنجاه هزار بازدید ثبت شده داریم. از طرفی این نشریه از طریق ایمیل برای نزدیک به پنج هزار مشترک ایمیلی نیز ارسال می‌شود. ما امیدواریم بتوانیم این ارتباط را با مخاطب‌های خود حفظ کنیم. نشریه «هفت کوچه» به طور ماهیانه منتشر می‌شود.

شما می‌توانید اشتراک مجله را از طریق ارسال درخواست برای آدرس contact@koochehmail.com داشته باشید.

رادیو کوچه برای بهبود کیفیت این نشریه آماده شنیدن و خواندن نظرهای شما است.

لینک  کتاب‌خانه شماره سیزدهم

لینک پی‌دی‌اف شماره سیزدهم:

نسخه با حجم پایین

لینک شماره‌های پیشین

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,