Saturday, 18 July 2015
30 November 2020
در شهرستان قزوین

«آتش‌سوزی در یکی از محل‌های توزیع سبد کالا»

2014 February 05

خبر / رادیو کوچه

در محوطه فروشگاه رفاه و محل توزیع سبد کالایی شهرستان قزوین شعله‌ور شدن کارتن‌های موجود در کنار دیوار اصلی این فروشگاه باعث بروز آتش‌سوزی شد.

خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا» روز سه‌شنبه پانزدهم بهمن ماه گزارش داد، حریق محوطه فروشگاه رفاه و شعله‌ور شدن کارتن‌های مجاور دیوار اصلی فروشگاه باعث شد تا خطر ورود شعله‌ها و شکسته شدن شیشه‌ها در درون فروشگاه به وجود آید.

براساس گزارش این خبرگزاری با حضور به موقع واحدهای اطفا حریق ایستگاه‌های ۶، ۷ و ۲ سازمان آتش‌نشانی، آتش مهار شد.

بنابه همین گزارش اگر این حریق مهار نمی‌شد احتمال خطر برای افرادی که برای دریافت سبد کالایی در صف طولانی قرار داشتند وجود داشت.

sabad-kala

پرداخت سبد کالایی شامل پنج قلم کالای اساسی برنج، روغن، تخم‌مرغ، پنیر و گوشت مرغ، یکی از طرح‌های دولت حسن روحانی است که طی دو روز گذشته و با شروع این طرح حواشی زیادی از جمله شلوغی و طولانی بودن صف دریافت را به دنبال داشته و حداقل تا کنون به مرگ دو نفر نیز انجامیده.

روزنامه «همشهری» روز دوشنبه در رابطه با قربانیان این سبد کالایی نوشته بود، یکی از این قربانیان پیرمردی بود که در پایتخت زندگی می‌کرد. وی روز یک‌شنبه برای گرفتن سبدکالا راهی یکی از مراکز در تهرانسر شد و زمانی که در صف طولانی دریافت بود ناگهان حالش خراب شد. این پیرمرد ٨۶ ساله بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما درگذشت.

«همشهری» هم‌چنین نوشته است دومین حادثه در کرمانشاه رخ داد که پیرمرد ۶٠ ساله‌ای در صف و محل توزیع سبد کالا سکته کرد و جان باخت.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    uq0HIj pdpekuzuxlcq, [url=http://efmsuxpgnwhr.com/]efmsuxpgnwhr[/url], [link=http://edszhxwzljak.com/]edszhxwzljak[/link], http://cgytoulsgksb.com/